1. InHaus.sk
  2. Jedáleň
  3. Jedálenská stolička

Jedálenská stolička

Pomôžeme vám vybrať jedálenské stoličky podľa ceny a štýlu z ponuky e-shopov a obchodov s nábytkom. Tisíce stoličiek v porovnávačmi e-shopov. Jedálenská stolička do jedálne a k jedálenskému stolu, stoličky jedálenský drevené, jedálenské stoličky v akcii, moderné jedálenské stoličky, jedálenské stoličky s opierkami, jedálenské stoličky plastové, detská jedálenská stolička. Jedálenské sety a stoly nájdete tu . stoličky, jedálenské stoličky, jedálenské stoličky v akcii, stoličky do kuchyne, stoličky predaj, stoličky zlava

drevené

Drevené

čierne

Čierne

čalúnené

Čalúnené

kovové

Kovové

biele

Biele

do reštaurácie

Do reštaurácie

plastové

Plastové

kožené

Kožené

s opierkami

S opierkami

ratanové

Ratanové


Plastové (23) Kovové (310) Kožené (15) S opierkami (13) Biele (209) Čierne (320) Čalúnené (329) Do reštaurácie (126) Drevené (513)
Seřadit podle:


Internetový obchod Inhaus.cz je zameraný na všetok sortiment, ktorý potrebujete alebo by ste radi mali doma. Pri zariaďovaní jedálne, kuchynského kúta alebo ostrovčeku sa nevyhnete nákupu jedálenských stoličiek, prípadne barových stoličiek alebo lavíc. Pohľad na stovky produktov poskytuje ako inšpiráciu, tak výber moderných i retro doplnkov do vášho domova.

Výber jedálenských stoličiek podľa štýlov

A pretože sa celý internetový obchod pohybuje v rovnako štylizovaných kategóriách, majú zákazníci jednoduchý výber. Jedálenská stolička v rustikálnom štýle budú pasovať k ďalšiemu nábytku v rovnakom štýle, retro stoličky do kuchyne si sadnú s typovo rovnakým osvetlením a ďalšími doplnkami. V kategórii štýly si tak musí každý vybrať podľa vlastného vkusu. Zastúpené sú tu moderna, klasika, industriál, retro, glamour i vintage. Nechýba obľúbený stredomorský, príjemný škandinávsky, nestarnúci ľudový a orientálne ázijský štýl. Vybaviť sa vďaka tomuto nábytku dajú nielen domáci jedálne, ale aj verejné bufety či reštaurácie v určitom duchu. Názvy štýlov k takejto výbave priamo nabádajú. Rovnako ako u iných kusov nábytku si môžete jedálenské stoličky vyberať podľa farieb a farebných kombinácií. Farebné vzorkovníky dokonale ladia s konkrétnymi produktmi a doplnky.

Jedálenská stolička v akčných ponukách

Vybrať si môžete jednotlivé jedálenské stoličky do jedálne a k jedálenskému stolu, drevené i kovové jedálenské stoličky, detské jedálenské stoličky aj stoličky s opierkami. Výhodné akcie so zľavou až o 30 percent sú v sekcii jedálenské stoličky v akcii. Teraz je napríklad predávaná s významným zlacnením jedálenské stoličky Lotus, ktorá bola vyrobená vo vidieckom provensálskom štýle s charakteristickou povrchovou úpravou. Kto naopak túži po modernom sete jedálenských stoličiek za zníženú cenu, mohol by sa inšpirovať u jedálenské stoličky Tivone. Výpočet akčných cien je stále aktualizovaný a dopĺňaný, preto kto chce ušetriť, aj za výhodných cenových podmienok si nájde pekné tovaru.