1. InHaus.sk
  2. Obývacie izby
  3. Tv stolíky

Tv stolíky

Televízne TV stolíky a televízne držiaky, a hifi stolíky a stolčeky. Tisíce fotografií pre inšpiráciu v bývanie z moha e-shopov. Tu nájdete stolík pod tv, tv stolíky z masívu, tv stolík biely, tv stolík dub sonoma, televízne stolíky. Vyberajte podľa štýlu, farieb a ceny. stolík pod tv, TV stolík, TV stolíky, tv stolík, televízne stolíky, televízny stolík, komody na tv, komoda na televíziu, televízna komoda, skrinka pod televíziu

biele

Biele

dub

Dub

sonoma

Sonoma

masív

Masív

v lesku

V lesku

so zásuvkami

So zásuvkami


Biele (162) Sonoma (39) Masív (14) So zásuvkami (10) V lesku (96) Dub (145)
Seřadit podle:


V každom interiéri dnes nájdeme krásnu veľkú televíziu. LED technológia doslova pohltila svet. Kto by sa nechcel pozerať na akékoľvek programy vo veľkom rozlíšení a vysokej kvalite? V súvislosti s televíziami sa ale tiež vyvíja podoba televíznych stolíkov, na ktorých sú umiestnené. Komplety stolíkov a televíziou vyzerajú kompaktne, jednoliato a je radosť na ne pozerať. My sa zameriame na to, akým spôsobom vyberať tú správnu kombináciu, respektíve podľa čoho stolík voliť.

Šírka, hĺbka a tvar

Začať treba rozmermi tv stolíka. Prispôsobiť by ste ich mali obývačku a veľkosti obrazovky. Nie celkom podstatnou charakteristikou bude hĺbka. Súčasné televízie sú maximálne tenké, takže im budú vyhovovať modely akejkoľvek hĺbky. Dôležitá je skôr šírka, pretože práve s ňou musí obrazovka korešpondovať. Optimálne je, keď tv stolík o niečo televízii presahuje. Potrebujete jednoducho pevnú základňu. Čo sa týka tvarov, najčastejšie sú geometrické a veľa obľúbené sú najmä obdĺžniky. Okrúhly typ už nájdeme len zriedkakedy.

Výška TV stolíka musí zabezpečiť pohodlie

Sledovanie akýchkoľvek relácií musí byť maximálne pohodlné. Obrazovka musí byť priamo vo výške očí, prípadne trochu nižšie. Ak vyberiete príliš vysoký stolík, budete sa pri filme cítiť, akoby ste boli v kine hneď v prvom rade pri plátna. Stavte sa, že vás bude bolieť za krkom. Optimálne je zmerať si výšku obrazovky a aj podľa tohto faktora vyberať stolík. Bez problémov tak dosiahnete vhodnej polohy zaisťujúci pohodlie.

Slušivé multimediálne centrum

Nevyhnutná je aj správna voľba materiálu. K dispozícii sú okrem dreva tiež sklo, kov a mnohé ďalšie moderné konštrukcie. Pozor si dajte aj na prítomnosť zásuviek, poličiek a ďalších úschovných priestorov. K televízii patrí spravidla ešte router, set top box alebo DVD prehrávač. Káble vedúce od týchto zariadení určite nemusí byť vidieť. V neposlednom rade sa oplatí sústrediť aj na cenu. Tá sa samozrejme u mnohých modelov značne líši.