Zahrada - nábytek

Seznam prodejců nábytku na zahradu

1

Vyhľadať profesionálov:

4home.sk

Eshop

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2004, máme teda naozaj bohaté skúsenosti v tom, čo robíme. Sme špecialisti pre váš dom, byt a záhradu, ktorí prinášajú originálny aj praktický tovar pre každého. Vyberať môžete zo štýlového bytového textilu, originálnych bytových dekorácií a doplnkov, moderného vybavenia kuchyne a jedálne i nenahraditeľných pomocníkov a techniku do záhrady či dielne.

ESTILOFINA.SK

Eshop

Štýlový, dizajnový a moderný nábytok a doplnky pre Vašu domácnosť.

i-zahradnynabytok.sk

Eshop

Spoločnosť DEOKORK s.r.o. je priamym dovozcom záhradného nábytku z celého sveta. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme, ako rodinná firma od roku 1991.

Houseland.sk

Eshop

Sme mladá firma Houseland s.r.o. a naším cieľom je ponúkať nábytok a bytové doplnky, ktoré vám urobia radosť. Spolupracujeme aj so zahraničnými dodávateľmi a prinášame vám tie najzaujímavejšie produkty. Dbáme na vysokú kvalitu, tovar pred expedíciou tiež starostlivo kontrolujeme. Zároveň sa snažíme tlačiť cenu čo najnižšie to je možné, aby vám naša celková ponuka vyčarila úsmev na perách.

Moebelix.sk

Eshop

Möbelix Vám ponúka obrovský výber nábytku a doplnkov do domácnosti. Vyberte si z oddelenia obývacích izieb, spální, kuchýň na mieru, jedální, pracovní, detských a študentských izieb, kúpeľní, predsiení, textilu, osvetlenia, záhradného nábytku a mnoho a mnoho ďalšieho. To všetko za najlepšie ceny!

nabbi.sk

Eshop

Všetok predávaný sortiment spĺňa prísne západoeurópske normy kvality. Pri výbere tovaru kladieme dôraz na tri faktory: kvalitu, dizajn a funkčnosť. Zároveň disponujeme vlastnými skladmi, kde držíme veľkú časť nášho sortimentu a v ktorých neustále dopĺňame zásoby tovaru s cieľom uspokojovať potreby našich zákazníkov okamžite po prijatí objednávky. Aby bol proces objednávania tovaru pre Vás čo najpohodlnejší, disponujeme zároveň aj vlastnými dopravnými prostriedkami a spolupracujeme s poprednými zasielateľskými spoločnosťami na Slovensku. Výrobok, ktorý si u nás vyberiete, si môžete v pokoji vyskúšať. Lehotu na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu sme predĺžili až na 30 dní miesto zákonom stanovených štrnásť. V blízkej budúcnosti je naším cieľom zaradiť sa medzi najvýznamnejších predajcom nábytku a interiérového vybavenia na území Slovenskej republiky. Našou snahou je tiež neustále sa zlepšovať, posúvať vpred služby, ktoré ponúkame a nezaspať na vavrínoch. Sme preto vďační za každú spätnú väzbu a konštruktívnu kritiku. Komunikácia so zákazníkmi je pre nás na prvom mieste – aby sme Vám mohli vyjsť čo najviac v ústrety, potrebujeme poznať vašu predstavu a požiadavky. Chceme totiž, aby cesta k Vášmu vysnívanému domovu bola čo najpríjemnejšia a čo najkratšia. Nezáleži či ste zvyknutý nakupovať cez internet, alebo sa pripravujete na Váš prvý nákup. Buďte bez obáv, zaručíme Vám spokojnosť. "nabbi" znamená pohodlie, rýchlosť, šetrenie Vášho času a peňazí. Veľa radosti pri vyberaní a užívaní nášho nábytku Vám praje tím internetového obchodu "nabbi".

Byvajsnami.sk

Eshop

Klub priateľov skvelého bývania. Stránka venovaná nakupujúcim, fanúšikom, priateľom, zamestnancom a všetkým ľuďom tvoriacim komunitu eshopu Bývaj s nami. Náš eshop ponúka všetko pre krásne a pohodlné bývanie.

Mojnabytok.sk

Eshop

V našom internetovom obchode nájdete kvalitný nábytok za výborné ceny. Ponúkame široký sortiment nábytku

Bonami.sk

Eshop

Každý deň vám prinášáme nábytok, interiérové doplnky a designové vychytávky. Milujete krásne bývanie?

asko-nabytok.sk

Eshop

Spoločnosť ASKO Nábytok vstúpila na slovenský trh v novembri v roku 2006. Svoju prvú pobočku otvorila v Nitre. Postupne došlo k otvoreniu ďalších pobočiek v meste Bratislava, Prievidza, Košice, Poprad a Trenčín, Spoločnosť kráča s dobou a jej cieľom je splniť želania všetkých zákazníkov, preto v roku 2010 spustila internetový obchod, ktorý ponúka možnosť nakúpiť nábytok a bytové doplnky pohodlne z domova - www.asko.sk. Od polovice roku 2011 patrí spoločnosť ASKO Nábytok k nemeckej podnikovej skupine PORTA.Týmto prevzatím došlo k zmene vo vedení spoločnosti a tiež k významnému zlepšeniu procesov a služieb. Spoločným cieľom všetkých zmien je spokojný zákazník.

dekorhome.sk

Eshop

Patříme mezi největší prodejce nábytku na českém a slovenském trhu se specializací na veškerý interiérový nábytek a zahradní nábytek s doplňky. www.dekorhome.cz

mobler.sk

Eshop

Život začína doma. www.mobler.sk