Dekorace

Seznam firem prodávajících dekorace do bytu a na zahradu

1

Vyhľadať profesionálov:

4home.sk

Eshop

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 2004, máme teda naozaj bohaté skúsenosti v tom, čo robíme. Sme špecialisti pre váš dom, byt a záhradu, ktorí prinášajú originálny aj praktický tovar pre každého. Vyberať môžete zo štýlového bytového textilu, originálnych bytových dekorácií a doplnkov, moderného vybavenia kuchyne a jedálne i nenahraditeľných pomocníkov a techniku do záhrady či dielne.

Astoreo.sk

Eshop

máme otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni pri objednávkach nad 45 € je doprava ZDARMA: objednajte si čokoľvek z pohodlia domova a dopravu zaplatíme my všetok sortiment máme skladom a budeme sa snažiť i naďalej odosielať všetko do 24 hodín obavy stranou: lehotu na výmenu tovaru sme novo predĺžili na 45 dní

ESTILOFINA.SK

Eshop

Štýlový, dizajnový a moderný nábytok a doplnky pre Vašu domácnosť.

Idea-nabytok.sk

Eshop

Od roku 1993 vám dodáváme ten nejlevnější nábytek z masivu do domácností. Díky nám si mohou i běžní lidé dopřát kvalitní nábytek, protože stlačujeme ceny na naprosté minimum.

Houseland.sk

Eshop

Sme mladá firma Houseland s.r.o. a naším cieľom je ponúkať nábytok a bytové doplnky, ktoré vám urobia radosť. Spolupracujeme aj so zahraničnými dodávateľmi a prinášame vám tie najzaujímavejšie produkty. Dbáme na vysokú kvalitu, tovar pred expedíciou tiež starostlivo kontrolujeme. Zároveň sa snažíme tlačiť cenu čo najnižšie to je možné, aby vám naša celková ponuka vyčarila úsmev na perách.

HomePoint.sk

Eshop

INTERNETOVÝ OBCHOD JE ŠPECIALIZOVANÝ NA PREDAJ DOMÁCICH POTRIEB A DEKORÁCIÍ.

IndickyNabytok.sk

Eshop

Predaj indického nábytku z masívu Palisander, Mango, Akacia a Teak

Byvajsnami.sk

Eshop

Klub priateľov skvelého bývania. Stránka venovaná nakupujúcim, fanúšikom, priateľom, zamestnancom a všetkým ľuďom tvoriacim komunitu eshopu Bývaj s nami. Náš eshop ponúka všetko pre krásne a pohodlné bývanie.

Mojnabytok.sk

Eshop

V našom internetovom obchode nájdete kvalitný nábytok za výborné ceny. Ponúkame široký sortiment nábytku

Bonami.sk

Eshop

Každý deň vám prinášáme nábytok, interiérové doplnky a designové vychytávky. Milujete krásne bývanie?

asko-nabytok.sk

Eshop

Spoločnosť ASKO Nábytok vstúpila na slovenský trh v novembri v roku 2006. Svoju prvú pobočku otvorila v Nitre. Postupne došlo k otvoreniu ďalších pobočiek v meste Bratislava, Prievidza, Košice, Poprad a Trenčín, Spoločnosť kráča s dobou a jej cieľom je splniť želania všetkých zákazníkov, preto v roku 2010 spustila internetový obchod, ktorý ponúka možnosť nakúpiť nábytok a bytové doplnky pohodlne z domova - www.asko.sk. Od polovice roku 2011 patrí spoločnosť ASKO Nábytok k nemeckej podnikovej skupine PORTA.Týmto prevzatím došlo k zmene vo vedení spoločnosti a tiež k významnému zlepšeniu procesov a služieb. Spoločným cieľom všetkých zmien je spokojný zákazník.

dekorhome.sk

Eshop

Patříme mezi největší prodejce nábytku na českém a slovenském trhu se specializací na veškerý interiérový nábytek a zahradní nábytek s doplňky. www.dekorhome.cz

mobler.sk

Eshop

Život začína doma. www.mobler.sk