1. InHaus.sk
  2. Šatne, skrine a skladovanie
  3. Regály a police

Regály a police

Kompletná ponuka regálov a políc na našom trhu. Regály a police z mnohých e-shopov a obchodov. Porovnajte si regály podľa kvality, materiálu, farby, štýlu a ceny.

Možno hľadáte: závesné police , knižnice , skrine

regál, regály, regály a regálové systémy, police, nábytok, policový regál, regál do pracovne, regál do kúpeľne, regál na kolieskach, plastové regály do kúpeľne

do kúpeľne

Do kúpeľne

drevené

Drevené

kovové

Kovové

pojazdné

Pojazdné

vysoké

Vysoké

rohové

Rohové


Drevené (67) Pojazdné (19) Kovové (20) Rohové (19)
Seřadit podle:


Užijete je po celom byte

Hoci regály najlepšie poznáte z obchodov, veľké využitie majú aj v domácnostiach. Perfektne poslúži v detskej izbe, obývačke, kuchyni či kdekoľvek inde, kam ukladáte svoje veci. Policové regály môžu nahradiť knižnicu, dajú sa do nich ukladať šanóny v pracovni, posuvný regál s kovovými poličkami zase poslúži v kúpeľni. Stačí vybrať ten správny typ. Ale ako?

Nie je regál ako regál

Čo sa týka vzhľadu, dala by sa celá kategória rozdeliť na dve polovice. Tá prvá pripomína skôr police a skrinky - či už stojace či visiace na stene. Druhá vyzerá naozaj ako regál. Aj pomerne obyčajné regály však doma môžu vyzerať honosne, napríklad keď do nich umiestnite farebné krabice. Navyše tým zamedzíte, aby bolo vidieť, aký je v policiach neporiadok. Veci skryté v škatuliach nikto neuvidí.

Drevo a kov hrajú prím

Z materiálov sa uplatňujú predovšetkým drevo a kov. Drevené regály budú vyzerať štýlovo v prírodne zariadených miestnostiach a všade tam, kde sa používa klasický drevený dekor. Ak máte izbu zariadený do biela alebo čierna, nemusíte sa báť ani kovových prevedení. Tie sú ideálne do minimalistických domovov a tiež všade tam, kde je vlhko.

Kolieska sa veľakrát hodí

Budete mať regál či policu stále na jednom mieste, alebo by sa vám hodil pojazdný model? Typy na kolieskach sa hodí najmä do kúpeľne, kuchyne alebo detskej izby. Dajte si pozor, aby sa dal zabrzdiť. Regál, ktorý vám odchádza pod rukami, nie je práve ideálne.

Čo sledovať pri výbere

Najprv si dobre zmerajte priestor, kam regál plánujete umiestniť, a podľa toho voľte rozmery. Pokiaľ bude stáť v priestore, možno sa vám bude hodiť obojstranný regál bez zadnej steny. Ak chcete využiť roh, kúpte rohovú variantu. Následne vyberte vhodnú farbu do miestnosti. Tiež sa zamyslite, čo budete do políc dávať. Police na knihy musia byť pevné, pohyblivý regál do kúpeľne nemusí mať takú nosnosť. Pozerajte sa tiež na povrchovú úpravu, treba u kovových typov sa hodí antikorózny povrch.