1. InHaus.sk
  2. Záhrada
  3. Záhradný nábytok

Záhradný nábytok

Vyhľadávač záhradného nábytku na českom internete. Takmer 4000 kresielok, stoličiek, ležadiel, lavíc a stolov. Vyberte podľa mnohých parametrov, farieb, materiálov a štýlu. Upozorňujeme na zľavy a akcie na záhradný nábytok. Dizajnové kúsky. Inšpirujte sa a vyberajte!

záhradný nábytok, záhradný nábytok inšpirácie, záhradný nábytok sada, záhradný nábytok v akcii, záhradný nábytok v zľave

stoly

Stoly

kreslá

Kreslá

lavice

Lavice

ratan

Ratan

záhradné lehátka

Záhradné lehátka

kovový

Kovový

teak

Teak

stoličky

Stoličky

sedacie súpravy

Sedacie súpravy

z umelého ratanu

Z umelého ratanu

zahradny pohovky

Zahradny pohovky

drevený

Drevený

plastový

Plastový

zostava

Zostava

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC


Lavice (92) Stoly (501) Kreslá (257) Sedacie súpravy (31) Drevený (295) Teak (140) Plastový (240) Ratan (342) Kovový (119) Stoličky (89) Zostava (131) Zahradny pohovky (47) Záhradné lehátka (226) Z umelého ratanu (43) Rojaplast (88) FSC (15)
Seřadit podle:


Záhradný nábytok nesmie chýbať na žiadnej terase, patrí medzi základné vybavenie záhrady, teda aspoň vtedy, pokiaľ ju využívate tiež na oddych a relaxáciu. K dostaniu je v rôznych štýloch a materiáloch, záleží na vašich finančných možnostiach a očakávania. Najčastejšie sa používajú materiály, ako sú drevo, kov, hliník, plast, ratan alebo teak. Každý z nich je inak náročný na údržbu a vyžaduje špecifickú starostlivosť. Ak budete sa o nábytok dobre starať, poslúži vám po mnoho rokov. Do sortimentu záhradného nábytku patrí nielen stoly a stoličky, ale aj lavice, kreslá a lehátka. Váš vonkajší priestor sa zútulnia a stane sa skvelým miestom pre stretnutia s rodinou a priateľmi.

Záhradné zostavy nábytku podľa štýlu a materiálu

Každý záhradný nábytok by sa mal tematicky hodiť do vašej záhrady. Vonkajší priestor krásne oživia a stane sa zaujímavým dizajnovým doplnkom. Materiál však vyberajte nielen podľa vzhľadu, ale aj podľa toho, koľko starostlivosti mu chcete každoročne venovať. Niektoré typy sú veľmi náročné na údržbu, o iné sa nemusíte prakticky vôbec starať.

Najlacnejším variantom je plastový nábytok

Je k dostaniu v mnohých farebných odtieňoch, má nízku hmotnosť a celú zostavu kúpite za pár sto korún. Nízka cena je na ňom však vidieť, nejedná sa o žiadny dizajnový sortiment, navyše na slniečku rýchlo vybledne.

Elegantnejší voľbou je drevený nábytok

Je na vás či si obľúbite napr. Borovicu, teak alebo ratan, všetko bude vyzerať veľmi pekne a prirodzene. Drevo má ale vyššie nároky na údržbu a je potrebné ho chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Napriek tomu je medzi zákazníkmi najobľúbenejšie a ľudia ho najviac kupujú.

Luxusná sada nábytku z hliníka

Pre moderné záhradu je nábytok z hliníkových profilov ako stvorený. Je vysoko odolný proti poveternostným vplyvom, nehrozí mu korózie a je takmer bezúdržbový. Na chalupe sa vám však pekne vynímať nebude, tam skôr uplatníte prírodné materiály.