1. InHaus.sk
  2. Dekorácie
  3. Koberce

Koberce

Porovnávač: Tisíce kobercov z mnohých obchodov pre porovnanie. Vyberajte chytro podľa parametrov, ceny, farieb a štýlu koberce. Koberce sú neoddeliteľnou súčasťou nášho bývania. Sú dôležitým prvkom, ktorý dotvára celkový dojem z interiéru. Kusové koberce, metrážové koberce, behúne, koberce bytové, záťažové, rôznych tvarov, materiálov, štýlov. koberec, koberce, kusový koberec, detský koberec, záťažový koberec, behúň

kusové

Kusové

kožušina

Kožušina

z prírodných materiálov

Z prírodných materiálov

behúň

Behúň

okrúhle

Okrúhle


Behúň (201) Z prírodných materiálov (9) Kožušina (74)
Seřadit podle:


Koberce záťažové, kusové, detské, metrážové, ale aj behúne, výber vhodného koberca je ťažký, ale nakoniec máte niekoľko možností, ktorými sa môžete riadiť. Tými sú cena, farba, materiál a prípadne štýl interiéry. Vyberte si koberec, ktorý bude dokonale ladiť s nábytkom v interiéri, prípadne bude najdôležitejším prvkom izby či miestnosti. Koberce nie sú jednoduchým pohodlným a izolačným bytovým prvkom, dokážu spoľahlivo doladiť vzhľad miestnosti, prípadne sa stanú jeho dominantou. Záleží len na vašom vkuse a vhodnom výbere.

Koberce v ekonomickej triede

Máte niekoľko cenových možností, z ktorých si môžete ideálny koberec do svojho príbytku, kancelárie, reštaurácie, kaviarne a na pracovisko vybrať. Aj za tisíc korún si kúpite pekné kusy, ktoré rozhodne nebudú hyzdiť vašu predsieň alebo kúpeľňu. Malé koberčeky pestrých farieb i triezveho tónovanie, koberce so strapcami alebo vypletané, tie všetky sa nachádzajú v ekonomickej triede, ktorá je prijateľná pre každého.

Koberce za dvetisíc korún i luxusné produkty

Nemusíte ani do bazáru, aby ste si zaobstarali keberec okolo 2000 korún. Tieto koberce majú zaujímavé farebné spracovanie a sú vyrobené z rôznych materiálov. Náročnejší zákazníci sa potešia u kobercov nad päť tisíc korún vyššie. Luxusné detské koberce, behúne i luxusné záťažové koberce s jednoduchými i zložitejšími vzory určite upútajú pozornosť každej návštevy.

Farebná škála kobercov

Nebojte sa experimentovať s farbami, podľa ktorých si môžete konkrétny koberce vybrať. Tmavočervené koberce s rozmanitým vzorovaním pristanú interiéru v hnedom či šedom zafarbenie. Existujú tiež červené koberce, ktoré budú dominovať interiéru, alebo ho vhodne doplní. Populárna modrej koberce ozvláštni a spríjemní pobyt v kúpeľni a detskej izbe, khaki svetlé koberce ideálne zapadnú do predsiene i obývacích izieb. Nechajte sa inšpirovať paletou farieb, ktoré vám finálny výber určite uľahčí.