1. InHaus.sk
  2. Spálne
  3. Komody

Komody

InHaus.sk vám pomôže s výberom komody. Prezrú si môžete viac ako 6000 kúskov z mnohých e-shopov. Porovnávať komody môžete podľa štýlov, podľa farby a podľa ceny. Sledujeme akcie a zľavy komôd. komody do spálne, komody do obývačky, farebné komody, komody ceny, komody foto, malé komody, komody na chalupu, nábytok komody, komody obrázky, obývacia komody

masív

Masív

dub

Dub

so zásuvkami

So zásuvkami

sonoma

Sonoma

dub sonoma

Dub sonoma

na nôžkach

Na nôžkach

dvojdverové

Dvojdverové

z borovice

Z borovice

dizajnové

Dizajnové

buk

Buk

trojdverovej

Trojdverovej

palisander

Palisander

biele

Biele


Biele (557) Dub (511) Buk (32) Masív (648) Sonoma (180) So zásuvkami (329) Z borovice (45) Dub sonoma (167) Dvojdverové (144) Trojdverovej (49) Na nôžkach (88)
Seřadit podle:


Do čoho ukladáte spodnú bielizeň vy?

Do väčšiny moderných domácností sa už dávno neobstarávajú vysokej objemné skrine, ktoré zaberú celú stenu. Ľudia majú radšej presvetlené byty a menšie odľahčený nábytok. Z toho dôvodu sú stále viac obľúbené rôzne veľké komody. Možno ich poznáte skôr od svojich babičiek, ktoré do nich ukladali spodnú bielizeň, tak tomu však už dávno nie je.

Komody

Existuje iba málo kúskov nábytku, ktoré využijete takmer k čomukoľvek a v akejkoľvek miestnosti, jednými z nich sú napríklad komody. Pre komodu nachádza využitie čoraz viac ľudí. Aj keď sa však vyvinuli z predchádzajúcich prádelníkov, tak sa už dávno nemusíte obmedzovať len na spálne. Ide o veľmi praktický a solitérne kus nábytku, ktorý umiestnite po celom byte. Ako komodu označujeme menšie skrinku s kratšími nožičkami as niekoľkými zásuvkami, do ktorých sa zmestia všemožné veci. Ovšem problém nastáva s jej výberom. V súčasnej dobe je na trhu veľké množstvo. Takže teda akú? Moderné, tradičné, retro, Vintage? Akú veľkú? Akú farbu? Hlavným účelom komody je predovšetkým ako úložný priestor, a na to by ste mali pri jej výbere brať ohľad. S tým úzko súvisí aj počet šuplíkov. Ak potrebujete uložiť, len pár drobností, vystačíte si len s pár zásuvkami. Ak však chcete priestor, do ktorého poskladáte napríklad uteráky alebo tričká. Vyberte si hlbokú komodu s viacerými zásuvkami. Ďalším kritériom pri výbere je tiež otváranie. Najčastejšie sú takzvané šuplíková komody. Existujú však aj kombinované komody, kde časť zaujímajú otváracie dvierka. Kým do spálne či chodby sa hodí skôr tá šuplíková, v obývacej izbe vám väčšiu službu urobí kombinovaná komoda. Veľké množstvo všetkých typov komôd nájdete na Inhaus.cz. Vyberiete si tak presne tú, ktorá sa bude hodiť do celkového vyznenie vašej domácnosti. Vďaka funkcii filtra si už vopred môžete nastaviť hľadanú farbu, štýl, materiál a dokonca aj cenové rozpätie.