1. InHaus.sk
  2. Kuchyňa

Kuchyňa

Kuchyňa je srdce domova. Tu nájdete tisíce fotografií pre inšpiráciu v bývaní. Kuchynské skrinky, kuchynské linky, kuchynské ostrovčeky, dizajnové prvky a pomôcky na varenie. Bohatá fotogaléria kuchýň. Nechajte sa inšpirovať. kuchyne, kuchyňa, kuchyne fotografie, kuchyne fotogalérie, kuchynské kúty, kuchyne inšpirácie, fotografie kuchýň, rohové kuchyne, kuchyne do u, kuchyne do l, kuchyne do stropu, anglickej kuchyne, kuchyne do paneláku, kuchyne do bytu, kuchyne dizajn, kuchyne do chalupy, kuchyňa s barom, kuchyne fotky, obrázky kuchyne, kuchyne katalóg, kuchyne malé, kuchyne návrhy, kuchyne na zákazku, kuchyne realizácia, kuchyne rekonštrukcia, kuchyne trendy, kuchyne ukážky

Jedáleň

Jedáleň

Jedálenské stoly

Jedálenské stoly

Jedálenská stolička

Jedálenská stolička

Kuchynské ostrovčeky

Kuchynské ostrovčeky

Kuchynské linky

Kuchynské linky

Kuchynský riad

Kuchynský riad

Náradie na spracovanie potravín

Náradie na spracovanie potravín

Dózy a nádoby na potraviny

Dózy a nádoby na potraviny

Kuchynské nože

Kuchynské nože

Misy a misky

Misy a misky

Kuchynské doplnky

Kuchynské doplnky

Utierky a chňapky

Utierky a chňapky

Barové stoličky

Barové stoličky

Fľaše na pitie

Fľaše na pitie

Kanvica

Kanvica

Termofľaše

Termofľaše

Odpadkové koše

Odpadkové koše

Grily - príslušenstvo

Grily - príslušenstvo

Kuchyňa skrinky

Kuchyňa skrinky

S M L


Kuchyňa je plná života. V každom byte alebo dome je to najdôležitejšia miestnosť, kde sa odohráva mnoho udalostí. Nie je to len miesto pre prípravu a varenie jedla, ale aj priestor pre zábavu hostí, rodinné raňajky, obedy a večere. Mnoho rodín trávi večery častejšie v kuchyni ako v obývačke.

Usporiadanie kuchyne preto musí zohľadňovať všetky tieto požiadavky. Navyše v kuchyni musí byť dostatok skladovacích priestorov pre kuchynský riad, rôzne potreby a potraviny. Návrh takejto kuchyne nie je ľahká, zvlášť keď je priestor pre kuchyňu obmedzený. Ponuka kuchynských liniek a spotrebičov je v dnešnej dobe veľmi široká a výrobcovia sa našťastie snažia uspokojiť veľké i malé projekty.

Pri návrhu kuchyne treba myslieť predovšetkým na funkčnosť celého priestoru. Je dôležité, aby vás varenie a žitia v kuchyni bavilo. Dôležité je umiestnenie sporáka, pracovnej plochy a chladničky. Myslite na veľké množstvo úložných priestorov. Na riad, na potraviny, na kuchynské spotrebiče, na korenie, prísady na varenie. Časom budete mať viac kuchynských pomocníkov, spotrebičov a riadu. Keď plánujete pracovnú plochu, počítajte s tým, že časť bude trvalo obsadená spotrebičmi, ktoré používate denne (kávovar, kanvica na čaj, hriankovač, ...) Nie je nič horšie, než preplnené skrinky a pracovná plocha zarovnanáná drobnými spotrebičmi.

Kuchyňa je jedno z mála miest, kam vstupuje návšteva. V dnešnej dobe je často obývacia izba prepojený práve s kuchyňou. Preto by ste pri výbere kuchyne mali vyberať kvalitné trvanlivé materiály. Celý priestor by mal pôsobiť pre hostí útulne a príjemne. Kuchyňa samozrejme prispôsobte individuálnym potrebám a preferenciám rodiny.

Pri návrhu kuchyne skúste využiť počítačové programy. Existuje veľa univerzálnych programov. Ideálne je taký, ktorý vám ponúkne presný dizajn a veľkosti skriniek určitého výrobcu. Taký ponúka zatiaľ len Ikea Ikea 3D plánovač . Program nie je potrebné inštalovať, funguje priamo na internete v prehliadači. Program Vám umožní fotografický 3D pohľad na vašu novú kuchyňu. Ideálne variantom pri návrhu kuchyne je využitie špecialistov návrhárov kuchýň. Mnohé firmy vám vytvorí návrhy kuchýň zadarmo. Často používajú rovnaké počítačové programy. Majú však oveľa viac skúseností s návrhom kuchyňou a dôvernejšie poznajú možnosti a výhody výrobcu. kuchyne inšpirácie, kuchyne fotografie, kuchyne fotogalérie