1. InHaus.sk
  2. Kuchyňa
  3. Misy a misky
  4. Svetlo sivé

Svetlo sivé Misy a misky

Misy a misky do kuchyne a do jedálne z e-shopov a obchodov na jednom mieste. Porovnávač výrobkov. Vyberte si podľa parametrov, štýlu a ceny. Takmer 1000 misiek. Svetlo sivé misky, Svetlo sivé misy, Svetlo sivé miska, Svetlo sivé misa, Svetlo sivé dobrá miska, Svetlo sivé dobrá miska, Svetlo sivé miska na šalát, Svetlo sivé misa na ovocie, Svetlo sivé misa na šalát, Svetlo sivé misa na kysnuté cesto, Svetlo sivé misa do kuchyne, Svetlo sivé miska do jedálne, Svetlo sivé servírovacie miska, Svetlo sivé

porcelánové

Porcelánové

kovové

Kovové

keramické

Keramické

sklenené

Sklenené

drevené

DrevenéAktívny filter

Farba: Svetlo sivéKeramické (42) Porcelánové (60)
Seřadit podle:


Misy a misky patria bezpochyby do každej kuchyne či jedálne. Môžete ich použiť pri varení, pečení alebo servírovanie najrôznejších pokrmov. Ponuka je naozaj široká nielen v kamenných obchodoch, ale aj na internete, kde sú k dostaniu napr. Misky na šalát, ovocie, kysnuté cesto a mnoho ďalších zaujímavých nádob. V kuchyni je ženy každodenne používajú a sú neoddeliteľnou súčasťou základného kuchynského vybavenia. Vyrába sa v mnohých veľkostiach, tvaroch a materiáloch.

Pri výbere misiek sa neriaďte len módnym vzhľadom

Ak sa rozhodnete rozšíriť svoje kuchynské náčinie, kvalitné misy patrí rozhodne medzi užitočných pomocníkov. Využijete ich pri príprave šalátov, nakladanie mäsa a zeleniny či na servírovanie zmrzliny, jogurtu, ovsených kaší a kompótov. Na každú príležitosť sa vám bude hodiť iná veľkosť a tvar. Výhodnejšie je kúpiť misky v sadách ako jednotlivo, voliť môžete nádoby bez viečok alebo s praktickými uzatvárateľnými vekami. Dbajte na to, aby bol materiál, z ktorého sú dané produkty, zdravotne nezávadný a bezpečný. Pozor, niektoré výrobky sa nesmie vkladať do umývačky riadu alebo do mikrovlnnej rúry.

Misy a misky nakupujte tiež podľa materiálu

Najčastejšie volia ženy misky sklenené, plastové, nerezové, keramické a porcelánové. Medzi novinky patrí aj moderné farebný silikón. Rovnako bambusové drevo je veľmi obľúbené, a to nielen pre svoj prírodný vzhľad, ale tiež preto, že sa radí medzi obnoviteľné zdroje a preto je ekologické. Originálne a štýlové misy a misky môžu skvele dotvoriť váš interiér, porcelánové kúsky pôsobí veľmi tradične a elegantne, dizajnové výrobky dobre poslúži na ovocie, oriešky a sušienky. Pri organizovaní večierkov a osláv zaujmete svojich hostí malými roztomilými mištička na skvelé domáce dipy a jednohubky. Veľké šalátovej misy sa stanú ozdobou vašich prestretých stolov, spolu s ďalším riadom a naleštenými príbory nebudú mať chybu.

Tip: Praktickou vychytávkou sú nerezové misky s protišmykovým dnom, umožňujú bezpečne a pohodlne pripravovať pokrmy na kuchynskej linke.