InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Ostatné dekorácie články

Tipy floristov k prestretému veľkonočným stolu

Veľká noc je okrem kresťanského sviatku tiež oslavou jari. Po štyridsať pôstu končí doba ticha a odriekania a prichádza nový začiatok. Teploty už nepadajú do mrazivých hodnôt, dni sú dlhšie, stromy a kríky už nesú prvé púčiky. Príroda sa definitívne prebudila a je potreba to osláviť.

Dekorovanie obývacej izby ako dejisko mnohých udalostí

Obývačka je miesto pre stretávanie rodiny (podobne ako kuchyňa), zároveň tam odpočívame, hráme hry, možno aj cvičíme a pracujeme. Ide o miestnosť s mnohými využitiami, a preto je dôležité vybrať nielen vhodné zariadenie, ale aj dekorácie, ktoré osvieži miestnosť a neutopí ho. Asi viete, aká dôležitá je súhra všetkých maličkostí. Aby nábytok ladil s gaučom a kobercom, prípadne sa záclonami. U dekorácií sa predpokladá ich krása alebo dizajn, ktorý správnym spôsobom dotvorí priestor. Často sa ale stane, že to s dekorovaním preženieme, a potom nevieme, kam s očami, pretože je toho všade moc. Striedmosť je správny spôsob.

Aby domov nebol gýč. V dekoráciách buďte triezvi!

O Čechoch sa hovorí, že gýča milujú. Majú radi porcelánové figúrky, rozpustilé sošky a dúhové sklenenky. Presne tieto predmety tak nájdete na poličkách a vo vitrínach mnohých obývacích izieb. Lenže naozaj tam patrí? Niektorí dizajnéri hovoria jasné ÁNO, avšak my tvrdíme, že všetkého veľa škodí.

7 video návodov ako kreatívne zabaliť darčeky

Vianočné prípravy finišujú ak nim patrí aj balenie vianočných darčekov. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi videami, ako kreatívne zabaliť darčeky pre vašich najbližších.

Tipy na vianočné dekorácie

Nastal adventný čas as ním aj výzdoba našich domovov pre časy sviatočné. Máme pre vás zaujímavé tipy, ako si vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru.

Tipy na jesenné dekorácie do vášho domova

Jeseň je výnimočné ročné obdobie, kedy sa príroda oblieka do tých najúžasnejších farieb. Počasie už však nie je tak prívetivý a my sa po dni strávenom vonku tešíme do tepla svojich domovov. Často si zdobíme naše interiéry rôznymi prírodninami, tvoríme či kupujeme jesenné dekorácie. Prinášame vám preto niekoľko tipov na jesenné dekorácie, aby sa váš domov stal ešte útulnejším.