InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Bazény a wellness články

4 dôvody, prečo si nechať postaviť bazén už počas jesene

Uvažujete o tom, že si konečne na záhrade u svojho domu postavíte vlastný bazén? Potom vedzte, že sa nájde hneď niekoľko pádnych argumentov, prečo tak urobiť práve v tomto období. Jeseň bude ešte dlhý, a tak máte stále dostatok času.

10 vecí čo zariadiť na záhrade v septembri

September je mesiacom, kedy na záhradke zberáme plody našej snahy a pripravujeme ju na zimu. Po lete teda rozhodne práca nekončí. Ak budeme včas myslieť už na ďalšiu jar, odvďačí sa nám záhrada vyššími výnosmi.

Ako si spríjemniť sparné letné dni a urobiť radosť deťom? Kúpte si nadzemný bazén

Všetci ten pocit poznáme. Je horúco k padnutie a jedinej myšlienky smerujú k vode. Než ale zbalíte všetko potrebné a vyjdete k rybníku alebo na preplnené kúpalisko, ste tak unavení, že sa vám prestane chcieť. Doprajte si možnosť každodenného súkromného osvieženie vďaka nadzemnému bazéna.

Vysneným bývaním Čechov je dom, uspokojí sa aj so zámkom

Väčšina Čechov je so svojím bývaním spokojná, aj keď úplne nezodpovedá ich sna. Ak by si Česi vyberali ideálne bývanie, dom so záhradou a bazénom v blízkosti lesa by volilo 80% opýtaných. Muži tiež sníva o zrubu alebo zámku, zatiaľ čo ženy sa uspokojí s domom v menšej obci.

Saunu si môžete postaviť aj v byte. Dovoliť si ju môže každý

Preč sú doby, kedy si domáce sauny zhotovovali len majetní majitelia rodinných domov. Saunu na mieru si dnes môže dovoliť každý, kto má voľné miesto vo veľkosti šatníkovej skrine. Najjednoduchšie sauna stojí okolo desať tisíc korún.