InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Ohnisko články

Záhrada bez ohnisko? To nejde. Poradíme, ako na to

Oheň človeka sprevádza od pradávna. Je zdrojom svetla, tepla k zahriatiu alebo príprave pokrmov, ale funguje aj ako magický element v mnohých rituáloch. Dodnes neprestáva fascinovať, aj preto svoje miesto nachádza aj v moderných záhradách. Nemusí ísť priamo o kozub, gril či udiareň, aj vo svojej rýdzej podobe - ako klasické pevné, prípadne prenosné ohnisko prináša horiaci oheň do záhrady magické kúzlo. Za nepostrádateľný element považuje ohnisko, resp. oheň na záhrade aj starobylé učenia Feng Shui.

Mobilné záhradné ohnisko - sloboda v zakladanie ohňa

Záhradné ohnisko bez námahy a navyše zakaždým na trochu inom mieste? Chcete opiecť špekáčiky priamo na terase? S prenosným ohniskom nič nie je nemožné.

10 tipov na ohnisko v záhrade

Každoročne s nástupom jari sa stávajú záhrady, terasy, balkóny rodinných domov, chát, chalúp, ale aj bytov akýmsi druhým domovom. Trávime na nich veľa času nielen prácou, ale aj oddychom a zábavou. K tomuto účelu nezriedka zriaďujeme ohnisko, u ktorého sa stretávame s rodinou, priateľmi, grilujeme, opekáme.