InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Rolety články

Kombinujte rolety. Ochráni zvonku, zútulnia zvnútra

Dni sa pomaly kráti a jeseň už visí vo vzduchu. Večery trávime vo svojich domovoch, kde sa chceme cítiť príjemne cez deň aj v noci. Pred nechcenými pohľadmi, a dokonca aj hlukom z ulíc nás spoľahlivo ochráni vonkajšie rolety. Jej interiérový náprotivok - látkové rolety - oceníte cez deň nielen kvôli zvýšeniu pocitu súkromia, ale aj ako dizajnový prvok. A pokojne v jesenných farbách!

Chcete si zútulniť domov? Zamerajte sa na záclony

Domov, to je nielen miesto, kde máme trvalé bydlisko a trávime tu väčšinu dní a nocí. Domov je tam, kde sa cítime v bezpečí, je nám tu príjemne a radi sa sem vraciame. Tomu samozrejme napomáha predovšetkým zariadenie, ktoré v byte či dome máme, nábytkom počínajúc, dekoráciami končiac. Jedným z dôležitých kúskov, ktoré by nám pri utváraní dokonalého domova nemali chýbať, sú záclony a závesy.

Slnko alebo tieň? Hra s interiérom vášho domova

Príliš veľa svetla a tepla nás motivuje k leňošeniu a bráni nám, aby sme prežili plnohodnotne celý deň. Pritom stačí šikovný zásah do riešenia interiéru a máme aj v lete doma slnka a teplotu tak akurát. Tienenie môže vášmu domovu pridať na štýle aj na kráse. Keď však viete, ako na to.

Čím vylepšiť vaše okná? Máme tipy, ktoré nesklamú

Okná sú v každom dome alebo byte nesmierne dôležitá. Prečo? Keďže sú spojené s možnosťou užívať si prirodzeného denného svetla, rovnako ako sú spojené s istotou tiež celkom efektívneho vetranie. Ďalej nezabúdajme tiež na to, že v prípade nových plastových či iných okien nemusíte mať obavy ani z úniku tepla.