InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Vianočné osvetlenie články

DIY vianočné dekorácie za pár korún - video návody

Vyrobte si vlastné vianočné dekoráciu pomocou podrobných video návodov.

10 tipov na vianočné dekorácie

Než sa nazdáte, tak sú tu opäť Vianoce. Pre gazdinky toto predvianočné obdobie znamená, že by mali začať s veľkým domácim upratovaním, je potrebné vyčistiť všetko, na čo ste počas roka nemali čas. A až sa preženú tieto nepríjemné domáce povinnosti, zostane vám ešte dostatok času na tie príjemné chvíľky. Vianoce totiž nie sú len o upratovaní, ale je s nimi tiež neodmysliteľne spojená vianočná výzdoba.

10 tipov na vianočné dekorácie

Prinášame vám desať tipov na vianočné dekorácie, ktoré bez veľkého úsilia zvládnete vyrobiť. Použité materiály sú ľahko dostupné pre každého. Do tvorenie môžete zapojiť celú rodinu a spoločne príjemne stráviť predadventný čas.

Zaujímavé video tipy na vianočné dekorácie

Vianočná výzdoba vrcholí. Zdobíme vianočné stromčeky, inštalujeme rôzne vianočné dekorácie, ale tiež ich sami vyrábame. Pri ich výrobe sa často zapojí celá rodina a býva to krásne strávený predvianočný čas. Ak sa radi inšpirujete, pozrite sa na nasledujúce návody, ako si ľahko vytvoriť krásne vianočné dekorácie.

Málokto si dokáže predstaviť Vianoce bez svetiel a farebných dekorácií. Už tiež plánujete výzdobu?

Patríte medzi tých, ktorí sa už tešia na Vianoce a radi si vychutnajú sviatky so všetkým, čo k nim patrí, vrátane vianočnej výzdoby? Alebo vám naopak obchody, ktoré prvého novembra slávnostne nazdobte výlohu a začnú púšťať koledy, lezú na nervy? Ako si užijete sviatky je len a len na vás, my ale dúfame, že sa necháte dnešným článkom aspoň trochu inšpirovať.

Ako vytvoriť rozžiarený vianočný interiér pre dokonalú atmosféru?

Najkrajšie obdobie roka v podobe vianočných sviatkov sa opäť blíži. V obchodoch sa objavujú dekorácie, ozdoby a drobnosti, ktoré pomáhajú vytvoriť nádherný interiér so špecifickou atmosférou. Ako jednotlivé farby kombinovať, aké sú aktuálne trendy a čo by sa mohlo vynímať vo vašom interiéri?

Aké vianočné osvetlenie je momentálne IN?

Na Vianoce sa pripravujeme s dostatočným predstihom, väčšinou začíname hneď po prvej adventnú nedeľu. Čakajú nás prevažne príjemné povinnosti, ako je vyberanie jedinečných darčekov pre celú rodinu a pečenia koláčov. To krásne prevonia celý byt a jeho príprava baví aj deti, ktoré nadšene miesia cesto a vykrajujú z neho najrôznejšie tvary. A navyše sa môžeme pustiť do inštalácie vianočnej výzdoby, ktorá vytvorí tú pravú atmosféru a doslova rozžiari náš dom či byt.

Vianočné osvetlenie k zime skrátka patria

Vianoce právom patrí medzi najkrajšie obdobie roka. Ich atmosféru si však môžeme navodiť dávno pred ich vypuknutím. Dopomôžu nám k tomu okrem iného správne zvolené vianočné osvetlenie a dekorácie.

Zapáľte sviečky a pozvite ducha Vianoc do svojho domova

Vianoce sú za dverami, je teda na čase začať s výzdobou domácnosti. Nielen deti, ale aj dospelí milujú tento čas. Je len málo tak príjemných vecí, ako sadnúť si večer so svojimi milovanými s hrnčekom vareného vína alebo dobrého čaju do sviečkami či vianočnými svetielkami rozžiareného bytu a užívať si teplo útulného domova, keď vonku mrzne. V prípade, že je náš byt navyše pekne vyzdobený, aby podčiarkol vianočnú atmosféru, bude sa nám relaxovať oveľa lepšie.

Tipy na vianočné osvetlenie domu

Vianoce sú pre mnohých z nás najočakávanejšie častí roka. Prípravy na ne prebiehajú väčšinou vo veľkom štýle a súvisí s nimi celý rad činností, ktoré je pred ich vypuknutím potrebné urobiť a zariadiť. Už tradičnou súčasťou sviatočného obdobia je vianočné osvetlenie domu. A niet divu. Osvetlenie dokáže krásne navodiť príjemnú a čarovnú atmosféru, na ktorú sa všetci tak dlho teší.