InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Krby a kachle články

Krbové kachle vnesú do domu romantickejšie teplo domova

Všade sa síce hovorí o ekologickom kúrenie, všetko chceme riadiť digitálne cez mobil, napriek tomu sa vraciame k starému dobrému kúrenie pevným palivom. Nemusí byť neekologické a je neuveriteľne romantické.

Krbové kachle dodajú interiéru dušu, a navyše veľa tepla

Premýšľate, ako efektívne vykurovať miestnosť, alebo rovno celú domácnosť? Stavte práve na krbové kachle, ktoré sa hodí ako do rodinného domčeka, tak na chatu či chalupu. Navyše môžu byť skvelým doplnkom do interiéru.

Kúrite kotlom? Prinášame prehľad povinných revízií, vďaka ktorému sa vyhnete pokutám

Ak vykurujete plynom alebo pevnými palivami, máte zákonnú povinnosť vykonávať pravidelné revízie alebo kontroly. Tie sa netýkajú iba majiteľov elektrokotlov, ktoré sú konštrukčne jednoduchšie a neprebieha v nich žiadne spaľovania. Čo všetko je potrebné urobiť, aby ste zbytočne neriskovali pokutu alebo bezpečnosť, sa dozviete v tomto prehľade.

O krb sa musíte starať s predstihom

Zima v plnom prúde a v krbe nie a nie zakúriť. Zrejme ste niečo zanedbali a miesto príjemného posedenia pri krbe si lámete hlavu s tým, prečo to nehorí.