InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Šatne, skrine a skladovanie články

Multifunkčná predsieňovej steny

Hoci patrí predsieň jednoznačne k najmenším miestnostiam v byte alebo dome, odkladáme tu až prekvapivé množstvo vecí. Len povážte. Bundy, kabáty, čiapky, šály, rukavice, všetku obuv, slnečné okuliare, kľúče ... Zároveň ide ale aj o priestor, ktorý vidíme nielen my, ale aj návštevy ako prvý. Ako v predsieni udržiavať poriadok a prehľad o všetkom, čo sa v nej nachádza? Pomocou predsieňovej steny.

5 tipov, ako mať doma čisté ovzdušie

V zimných mesiacoch je dlhšie tma a počasie je menej prívetivé, preto trávime viac času v uzavretých priestoroch, či už doma alebo v kancelárii. O to viac by sme mali myslieť na to, aby prostredie, ktoré nás obklopuje, bolo zdravé - a to predovšetkým u alergikov a astmatikov. Práve zima je totiž perný obdobím pre tých, ktorí trpia alergiou na prach, plesne či roztoče. Čo robiť preto, aby ste dýchali čistý vzduch?

Šatníkovej skrine: Ako vyzerajú tie moderné v 21. storočí?

Kým obývacie steny z domácností pomaly mizne a stolík pod televízor už často tiež nepotrebujeme, pretože ju máme zavesenú na stene, šatníkové skrine z našich domovov len tak nevymizne. Vždy bude potrebné niekam ukladať oblečenie. Alebo by sme sa mohli zaobísť aj bez nich?

Nielen do šatne patrí šatníková skriňa

Stojíte pred výberom šatníkovej skrine? Ten rozhodne neuponáhľajte. Všetky totiž nie sú rovnaké!

Elegancia a štýl vo vašej skrini

Skrine sú nevyhnutnosťou každej domácnosti, pretože kam inam by ste uložili všetky vaše poklady. Snom každej ženy je veľká priestranná šatňa, kde by mala prehľad o oblečenie a topánkach. Lenže nie každá si to môže dovoliť vzhľadom k financiám a priestoru. Práve ten býva veľmi často nedostatkovým "tovarom". Z panelákového bytu jednoducho vilu neurobíte.

Nákup šatníkovej skrine: Týchto 5 vecí sa oplatí premyslieť vopred

Ak by sme hľadali typ nábytku, ktorý spravidla v interiéri vydrží takmer naveky, vymenovali by sme šatníkové skrine. Ich obstaranie by preto malo byť maximálne opatrné. Brať by ste mali do úvahy hneď niekoľko dôležitých aspektov. Výsledkom potom bude obstaranie modelu, ktorý bude jednak dizajnovo podarený a jednak maximálne praktický. Neviete, ako na to? Nevadí, čítajte ďalej, dáme vám celkom 5 tipov, ktoré vám v tejto neľahkej voľbe pomôžu.

Poznáte Márii Kondo a FlyLady? Svetové trendy v upratovaní zmení rodinný život aj vám

Mať vždy upravený a elegantný domov žiariace čistotou je sen snáď každého z nás. Takýto stav ale nie je samozrejmosťou. Hlavne ak máte deti, stáva sa boj s neporiadkom sizyfovskú úlohou a občas sa vám môže zdať, že nerobíte nič iné ako upratujete. Pozor! Nie ste v tom sami. Ak neviete, ako s večným neporiadkom skoncovať, pokračujte v čítaní.

Nový interiér do bytu

Kúpili ste si alebo prenajali nový byt či dom? S touto príjemnou zmenou Vás čaká sťahovanie, obývaní a tiež voľba nového interiéru. S týmto neľahkou úlohou Vám však môžu pomôcť odborníci. Jar je spojené s novými začiatky a tento čas je vhodný aj pre zmenu existujúceho vybavenia bytu či domu. Využite tento čas pre výber praktické vstavané skrine, ktorá Vám uľahčí bývania.

Ako vytvoriť v domácnosti dostatok úložného priestoru?

Premýšľate, aký nábytok zvoliť, aby ste docielili čo najväčšieho úložného priestoru? Zvlášť v bytoch malých rozmerov každý iste ocení príslušné návrhy na bývanie. V nadchádzajúcom texte nájdete niekoľko tipov a rád, ktoré poskytujú množstvo efektívnych riešení pre pohodlný život. Nad rozmiestnením nábytku je nutné premýšľať už pri jeho samotnom nakupovaní.

V čom Česi robia chyby pri výbere vlastného bývania? Nedokážu si predstaviť, ako budú žiť za 10 rokov

Vo vlastnom býva zhruba 80 percent Čechov. A hoci je výber vlastného bytu jednou z najdôležitejších udalostí v živote, ľudia pri ňom robia veľké množstvo chýb. Dokladajú to skúsenosti Tala Groznera, riaditeľa spoločnosti Star Group.

Jarné upratovanie bez námahy

Veľká noc sa rýchlo blíži as nimi aj toľko neobľúbený jarné upratovanie. Každá gazdinka chce mať pred sviatkami, ktoré nám konečne prinášajú po dlhej zime jar, doma krásne upratané. Ale kde stále brať čas a hlavne chuť sa do upratovania pustiť? S nami to bude tentoraz hračka. Máme pre vás skvelého pomocníka.

8 tipov, ako udržať poriadok v detskej izbe

Naučte vaše deti organizovať. Poznáme niekoľko taktík, ktoré vám uľahčia život.