InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Náradie na spracovanie potravín články

Výber kuchynského riadu: Aké materiály zvoliť, aby vám riadu slúžilo čo najdlhšie?

Ak patríte k ľuďom, ktorí často a radi varia, nesmie vo vašej kuchyni chýbať kvalitný riad. Bez neho len ťažko pripravíte lahodné pokrmy bez pripálenín a ďalších nedostatkov. Pri výbere nového riad do kuchyne je dobré hľadieť predovšetkým na materiály, z ktorých sú vyrobené. Dosť totiž ovplyvní práve samotné varenie a kvalitu výsledných pokrmov.

Buďte potravinovo sebestační! Aj vo svojej domácnosti!

Viete, že veľa potravín si môžete vyrobiť doma? Pomocnú ruku vám ponúkajú nielen výkonní roboti, ale aj špeciálne náradie na spracovanie potravín! Aké vychytávky by vo vašej kuchyni nemali chýbať?

Aké kuchynské náčinie potrebujú nadšené pekárky a cukrárky?

Gazdinky, ktoré prepadli pečenie, majú neraz celú jednu kuchynskú skrinku vyhradenú na všetko možné kuchynské náčinie, ktoré ku svojim výtvorom potrebujú. Bez správnych formičiek, formičiek a ďalších pomôcok totiž majstrovské diela nevytvoríte.

10 tipov na správne skladovanie potravín

Kto má dnes čas chodiť denne na nákup, aby bolo doma vždy čerstvé jedlo? V podstate nikto, preto sa zásobíme rôznymi obaly, v ktorých potraviny uchovávame. Mnohí z nás ale robia veľa chýb. Častým prehreškom je uskladňovanie nesprávneho jedla v chladničke. Najprv sa však pozrieme na pokrmy, ktorým chlad svedčí, aj tu platí správna pravidlá na uskladnenie.

Dobrú kuchyňa robia detaily

Vybudovať si doslova snovú kuchyňu, to je sen mnohých z nás. Dokonca si dovolím tvrdiť, že nezáleží ani na tom, či ide o muža alebo o ženy. Veď dnes varí mnohokrát práve muži.