InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Oplotenie a kamenné múry (gabióny) články

Betónový plot, ideálna voľba pre každý dom

Snáď každý si praje, aby jeho dom vyzeral čo najlepšie a reprezentoval ho pred ostatnými. Na vzhľade celej nehnuteľnosti sa nepodieľa však len dom, ale aj jeho oplotenia. Mnoho ľudí plot príliš nerieši a to je chyba.

Betónové ploty majú mnoho výhod

Mnoho ľudí sa rozhodne pre drevené alebo kovové oplotenie, pretože je to lacnejšie, avšak betónový plot je lepšie voľbou pre zaistenie majetku, je extrémne odolný a atraktívny. V dlhodobom horizonte sú výrobky z dreva a kovu citlivejšie na počasie, životné prostredie, nepozvaných hostí a často je potrebné ich každých pár rokov vymieňať, aby zostali zachované a vyzerali pekne.

4 zásady ako na živý plot

Hustý, dokonale zastrihnutý a nádherne zelený. Živý plot je vizitkou každého záhradkára. Poskytuje nielen súkromie, ale aj tieň. Príjemne oddeľuje hlučné okolie a vašej záhradu. Upraviť živý plot nie je len tak - treba mu venovať pravidelnú starostlivosť a zvoliť vhodné nástroje. Na čo pri úprave a zastrihávanie dbať?