InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Detský nábytok články

Pri výbere detskej postele hrá bezpečnosť prím

Rodičia chcú pre svojich potomkov len to najlepšie, a napriek tomu s výberom detské postele robia chyby. Uprednostňujú moderný dizajn pred kvalitou a nesledujú dôležité parametre výrobku.

V detskej izbe oddeľte pracovné a hracie zónu alebo ako zariadiť detskú izbu

S detskou izbou pre novorodencov si zrejme hlavu lámať nebudete, pretože bábätko k spokojnému životu potrebuje pohodlnú postieľku, prebaľovací pult a nejakú hraciu deku. Ak však dieťa prichádza do veku predškoláka, začnete premýšľať nad novým vybavením. Ešte než sa pustíte do nakupovania nábytku, mali by ste si ujasniť, ako celú miestnosť rozdelíte. Bytoví architekti totiž odporúčajú vymedziť pracovné, odpočinkovú a hracie zónu.

Návrat do školských lavíc po prázdninách deťom spríjemní chytro zariadený študijné kútik

Praktické, ale pritom hravé zázemie pre učenie ocenia mladšie i staršie deti. Niekedy stačí len trochu izbičku preorganizovať, možno ale bude potrebné dokúpiť novšie vybavenie a pekné doplnky. Pohoda dieťaťa pri učení za to ale stojí.

5 tipov, ako zariadiť detskú izbu nielen pre čerstvé školákov

Začiatok školského roka je predovšetkým u prváčikov spojený s početnými zmenami usporiadania v ich izbách. Na čo by ste si mali dať pri takomto zariaďovaní pozor? Ako zabezpečiť dostatočný prísun svetla, potrebné súkromie či pohodlnú prácu pri stole, keď dieťa zdieľa miestnosť s ďalším súrodencom? Prinášame päť základných tipov.

Spoločné zdieľanie izby súrodenca stmeľuje. Vybavenie ale musí zodpovedať ich potrebám

Viac ako polovica detí do 18 rokov vyrastá so súrodencom v jednej miestnosti. Vyplýva to zo zistení americkej spoločnosti Apartment Therapy. Spoločné bývanie súrodencov je tak z veľkej miery nevyhnutným riešením, často ale rodičia zariaďujú spoločné izby deťom, aj keď to nie je nevyhnutné. Zdieľanie izbičky totiž môže mať pre súrodencov rad výhod. Premyslieť však musíte nákup nábytku aj rozdelenie izby do jednotlivých zón.

Bezpečné zázemie pre deti vytvára voľný priestor, kvalitné materiály aj ergonómia nábytku

Počet detí zranených padajúcim nábytkom od roku 1990 vzrástol o viac ako 40 percent. Bezpečné zariadenie detskej izby by pritom malo byť pre každého rodiča prioritou. Pri zariaďovaní by sme preto mali premýšľať nielen o posledných trendoch, ale hlavne o bezpečnosti, použitých materiáloch i ergonómiu nábytku. Jedine tak deťom vytvoríme domov bez nástrah.

Mobilný nábytok vám uľahčí život a umožní väčšiu variabilitu bývanie

Mobilné dnes nie sú len telefóny alebo domy, ale aj nábytok. Čo je mobilný, je aj praktické, moderné a dobre sa s tým manipuluje. Asi každý niekedy rád urobí menšie či väčšie zmeny vo svojom domove alebo v kancelárii. Prídeme na to, že určitý kúsok nábytku by sa nám viac páčil niekde inde, naše potreby sa trochu zmení, alebo jednoducho nemáme len radi stereotyp. Nábytok opatrený kolieskami nám uľahčia život.