InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Domáca elektronika články

Ako vybrať novú práčku? Nákupný poradca

Pred výberom práčky sa zamyslite, ako často periete a aký objem bielizne. Do úvahy vezmite priestor pre umiestnenie práčky. Sledujte úspornú prevádzku a energetickú triedu. Vyššia obstarávacia cena sa vám v neskorších nižších nákladoch často oplatí.

Suchý vzduch škodí organizmu ... Ako sa môžete brániť?

Svetová organizácia WHO odhaduje, že až 90% času trávime v budovách. A pretože v čase Koronavirové krízy bývame väčšinou doma, mali by sme v našej domácnosti dbať na správne ovzdušie. Je dôležité sa zamerať nielen na správnu teplotu a čistotu vzduchu, ale aj na optimálnu vlhkosť. To všetko ovplyvňuje naše zdravie v rôznych smeroch.

Celý svet je javisko!

Popularita divadelných predstavení a koncertov zostala od staroveku neporušená. Divadelné alebo koncertný zážitok sa vypne, rozveselí alebo vás prinúti premýšľať.

Aj vaša domácnosť môže byť zelená. Ukážeme vám, ako na to

Stále viac ľudí sa snaží správať ekologicky. Patríte k nim aj vy? Potom by ste mali vedieť, že zelenú domácnosť môžete dosiahnuť aj za pomoci ekologických spotrebičov.

5 tipov, ako mať doma čisté ovzdušie

V zimných mesiacoch je dlhšie tma a počasie je menej prívetivé, preto trávime viac času v uzavretých priestoroch, či už doma alebo v kancelárii. O to viac by sme mali myslieť na to, aby prostredie, ktoré nás obklopuje, bolo zdravé - a to predovšetkým u alergikov a astmatikov. Práve zima je totiž perný obdobím pre tých, ktorí trpia alergiou na prach, plesne či roztoče. Čo robiť preto, aby ste dýchali čistý vzduch?

Výpočet spotreby elektriny: Zredukujte spotrebu a ušetrite!

Neustále stúpajúca cena elektriny trápi nejspíš všetky slovenskej domácnosti. Našťastie existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako nájsť úspory vo výške niekoľkých stoviek až tisíc korún ročne. Pozrite sa, ako zatočiť s vysokými účtami za elektrinu raz navždy.

Vývoj chytrých domácností: Od Kutilova domu na tlačidlo po umelú inteligenciu a virtuálnu realitu

O takzvaných chytrých domácnostiach začali ľudia premýšľať už pred niekoľkými desiatkami rokov. Prvý šikovný dom vznikol v roku 1950, reálnejšie kontúry však získal až o štyridsať rokov neskôr vďaka Microsoftu. Od prelomu tisícročí išiel vývoj v tejto oblasti rýchlo vpred a len v Českej republike tak dnes máme chytrých domácností okolo štyroch percent. Budúcnosť potom podľa odborníkov do chytrých domov prinesie hlavne ovládania hlasom a neskôr tiež umelú inteligenciu či virtuálnu realitu.

Používajme slnko ako zdroj elektriny

Slnko začína opäť krásne svietiť a zahrievať nás. Uvažovali ste nad tým, ako využiť slnko aj ako zdroj elektrickej energie?