InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Konferenčné stolíky články

Konferenčné stolíky - praktiční pomocníci aj must have krásavci

Niektoré kusy nábytku jednoducho mať musíme. Takým je aj konferenčný stolík. Je srdcom našich obývačiek a mnohokrát už nie je len jeden osamotený.

4 rady, ako vybrať novú sedaciu súpravu

Sedacia súprava je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej správnej domácnosti. Pokiaľ chcete mať doma moderný nábytok, ktorý vám poskytne potrebné pohodlie a zároveň bude slúžiť po mnoho rokov, je nutné sa pri jeho výbere zamerať na niekoľko základných aspektov.

Radi by ste obzvláštnili svoj interiér? Kúpte si konzolový stolík!

Nazasvěceného by mohlo napadnúť, že konzolový stolík slúži pre umiestnenie herných konzol. V tomto zmysle je toto označenie trochu klamlivé, čo vám však na druhú stranu nebráni hernú konzolu na neho postaviť. Rovnako ako čokoľvek iného. Možnosti využitia konzolového stolíka skrátka sú veľmi bohaté.

4 tipy, ktoré vám uľahčia výber konferenčného stolíka do obývacej izby

Pri plánovaní zariadenia do obývacej izby sa zamerajte na tri dôležité veci. Sedaciu súpravu, obývaciu stenu a konferenčný stolík. A práve výberu vhodného stolíku, ktorý pozdvihne interiér a poskytne hľadané funkcie, sa venujú nasledujúce 4 praktické tipy.

Konferenčný stolík do obývacej izby vyberajte podľa sedacie súpravy

Dominujúcim prvkom každej obývacej izby je bezpochyby sedacia súprava, avšak nezaobídete sa ani bez ďalšieho nábytku, ako je napríklad konferenčný stôl. Ak sa púšťate do modernizácie tejto spoločenskej miestnosti, dávajte si záležať na tom, aby vám konferenčný stôl s pohovkou dokonale ladil dizajnom a štýlom, avšak nezabúdajte ani na praktickú stránku veci.

Štýlové odkladacie stolíky slúžia ako moderný sochy našich obydlí

Túžite po originálnom a dizajnovom nábytku? Nemusíte hneď chystať státisíce na výmenu všetkého zariadenia, ktoré doma máte. Malý solitérne nábytok v podobe odkladacích stolíkov dokáže úplne uspokojiť naše túžby po originalite a súčasne praktickosti.

Konferenčný stolík je srdcom obývacej izby - po akom túžite vy?

V podstate by sa dal konferenčný stolík zaradiť medzi malý nábytok. Avšak jeho úloha v našom obydlí je tak zásadný, že to nerobíme. Aj keď je menšia ako jedálenský stôl, je konferenčný stolík dôležitým a plnohodnotným členom našej domácnosti. Veď sa okolo neho rodina schádza častejšie než okolo veľkého stola. Ako by mal vyzerať ten váš?

Ako vybrať odkladací stolík? Inšpiráciu nájdete v aktuálnych trendoch

Potrebujete miesto pre odkladanie hrnčeka s kávou a svoje obľúbené knižky? Alebo hľadáte dynamický prvok pre umiestnenie doprostred obývačky? V oboch prípadoch sa vám môže hodiť dobre zvolený odkladací stolík. Podľa čoho vyberať a aké sú aktuálne trendy?

Trendy v interiérovom dizajne na rok 2018, ktoré si zamilujete

Premýšľate, ako oživiť vašu domácnosť? Nie je nutné hneď začať celkovú rekonštrukciu. Niekedy postačí vymeniť prikrývku na sedačke, vankúšiky, pár dekorácií, zaobstarať nové svietidlo alebo tapetu, a byt náhle vyzerá úplne inak. Ak sa chcete nechať inšpirovať tým, čo je tento rok podľa predpovedí profesionálov in, máme pre vás niekoľko tipov.

odkladacie stolíky

Odložte všetko, čo vás ťaží, hneď po príchode domov! Chýba vám v predsieni stolček, kam by ste hneď po vašom príchode odhodili kľúče, peňaženku, kabelku, alebo šiltovku? Poobzerajte sa po odkladacím stolíka. Ten využijete pokojne aj v iných miestnostiach domu. Podoba môže byť rozmanitá, určite si nájdete tú najlepšiu práve pre váš účel.

Mobilný nábytok vám uľahčí život a umožní väčšiu variabilitu bývanie

Mobilné dnes nie sú len telefóny alebo domy, ale aj nábytok. Čo je mobilný, je aj praktické, moderné a dobre sa s tým manipuluje. Asi každý niekedy rád urobí menšie či väčšie zmeny vo svojom domove alebo v kancelárii. Prídeme na to, že určitý kúsok nábytku by sa nám viac páčil niekde inde, naše potreby sa trochu zmení, alebo jednoducho nemáme len radi stereotyp. Nábytok opatrený kolieskami nám uľahčia život.