InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Šatňové skrine články

Šatníkovej skrine: Ako vyzerajú tie moderné v 21. storočí?

Kým obývacie steny z domácností pomaly mizne a stolík pod televízor už často tiež nepotrebujeme, pretože ju máme zavesenú na stene, šatníkové skrine z našich domovov len tak nevymizne. Vždy bude potrebné niekam ukladať oblečenie. Alebo by sme sa mohli zaobísť aj bez nich?

Nielen do šatne patrí šatníková skriňa

Stojíte pred výberom šatníkovej skrine? Ten rozhodne neuponáhľajte. Všetky totiž nie sú rovnaké!

Elegancia a štýl vo vašej skrini

Skrine sú nevyhnutnosťou každej domácnosti, pretože kam inam by ste uložili všetky vaše poklady. Snom každej ženy je veľká priestranná šatňa, kde by mala prehľad o oblečenie a topánkach. Lenže nie každá si to môže dovoliť vzhľadom k financiám a priestoru. Práve ten býva veľmi často nedostatkovým "tovarom". Z panelákového bytu jednoducho vilu neurobíte.

Ako zariadiť spálňu? Nezabudnite na toaletný stolík

Jednou z nenahraditeľných súčasťou rodinných domov je bezpochyby spálňa, ktorá človeku poskytuje oddych a relaxáciu. Ak plánujete pustiť sa do rekonštrukcie spálne, pravdepodobne sa ako prvý zameriate na manželskú posteľ. Hoci pre spánok je posteľ ako taká vrátane matracov veľmi dôležitá, nemali by ste zabúdať ani ďalšie vybavenie miestnosti, ako sú šatníkové skrine a toaletné stolíky.

Nákup šatníkovej skrine: Týchto 5 vecí sa oplatí premyslieť vopred

Ak by sme hľadali typ nábytku, ktorý spravidla v interiéri vydrží takmer naveky, vymenovali by sme šatníkové skrine. Ich obstaranie by preto malo byť maximálne opatrné. Brať by ste mali do úvahy hneď niekoľko dôležitých aspektov. Výsledkom potom bude obstaranie modelu, ktorý bude jednak dizajnovo podarený a jednak maximálne praktický. Neviete, ako na to? Nevadí, čítajte ďalej, dáme vám celkom 5 tipov, ktoré vám v tejto neľahkej voľbe pomôžu.

Čo by mala mať správna šatníková skriňa

Mužom obyčajne stačí pár políc, ženy v tomto bývajú náročnejšie. Na všetko svoje oblečenie potrebujú skrine nielen veľké, ale aj vhodne zariadené. Zároveň sa musí hodiť do miestnosti, byť z kvalitného materiálu a spĺňať pár ďalších požiadaviek. Ako teda vyberať šatníkové skrine?

V čom Česi robia chyby pri výbere vlastného bývania? Nedokážu si predstaviť, ako budú žiť za 10 rokov

Vo vlastnom býva zhruba 80 percent Čechov. A hoci je výber vlastného bytu jednou z najdôležitejších udalostí v živote, ľudia pri ňom robia veľké množstvo chýb. Dokladajú to skúsenosti Tala Groznera, riaditeľa spoločnosti Star Group.