InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kancelárske stoličky a kreslá články

Na kancelárskom kresle sa musí sedieť ako na obláčiku

Home office sa stáva plnohodnotným spôsobom práce, čo môže spôsobiť mnohým ľuďom menšie ťažkosti. Musia si totiž zariadiť domácu pracovňu, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je kvalitné kancelárske kreslo.

Ako si doma zariadiť útulnú pracovňu?

Pracovať z domu je vždy zložité. Veľa ľudí si myslí, ako je skvelé mať možnosť nedocházet denne do kancelárie. Väčšinou sú to však tí, ktorí z domu nikdy nepracovali. Udržať pozornosť u práce v domácom prostredí je náročnejšie, než keď okolo seba máte pracujúci kolegami. A akonáhle sedíte na sedačke v obývačke alebo pri stole v spálni, je to ešte ťažšie. Preto by si každý, kto pracuje z domu, mal zariadiť pracovňu , alebo aspoň pracovný kútik. Čo by v ňom malo byť?

Pracovnú morálku vylepší uprataná kancelária

Okolo svojho pracovného stola a na ňom má každý z nás zavedený nejaký systém, ktorý mu vyhovuje a je na neho zvyknutý. Keď sa v ňom niečo zmení, nastane situácia, ktorú všetci dobre poznáme: nič nemôžeme nájsť a strácame plno času hľadaním. Preto si na stole udržujeme poriadok radšej sami, ale pre celú kanceláriu už radšej dáme s upratovaním prednosť niekomu inému.

Chráňte svoj chrbát pred bolesťou výberom správnej stoličky

Až štyria ľudia z piatich aspoň raz za život trpí bolesťami chrbta, pričom deti nie sú výnimkou. Príčinou je mimo iného nadváha, nedostatok pohybu, zlá poloha pri sedení. Ak máte záujem svoje telo udržať zdravé a bez bolestí, pristúpte k preventívnym opatreniam zavčasu!

Ergonómia a účelnosť by mala vládnu aj domáce pracovne

Tak, ako sa premieňa svet okolo nás, premieňajú sa aj naše potreby týkajúce sa bývania. To, čo bolo predtým skôr výstrelkom vo veľkých domoch či bytoch, je dnes stále bežnejšie. Do našich domovov tak "vtrhli" šatne, technickej miestnosti a tiež domáce pracovne.