InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Skrinky do kúpeľne, nábytok články

Ako zariadiť malú kúpeľňu?

Neviete, ako zariadiť malú kúpeľňu v paneláku, ktorá nemá viac ako tri metre štvorcové? Poradíme vám, ako ju najlepšie vybaviť, aby sa zároveň účelná, útulná a pekná.

8 tipov, ako z obyčajnej kúpeľne vykúzliť krásne miesto

V porovnaní s ostatnými miestnosťami v byte býva kúpeľňa často podceňovaná. Donedávna bola totiž vnímaná skôr ako miesto pre vykonávanie každodennej hygieny. Avšak v dnešnej uponáhľanej dobe sa človek rád po náročnom pracovnom dni niekam uchýli a schová pred okolitým svetom, pričom kúpeľňa je ideálnou voľbou.

Kúpeľňa ako blahodarná oáza

Skôr či neskôr sa prakticky každý stretne s nutnosťou stavby, rekonštrukcie či úpravy priestoru, ktorý je pre človeka v podstate najdôležitejšie. Teda hneď po útulné kuchyni a pohodlnej posteli. Reťazec pozitívnych vnemov z dobrého spánku a jedla by každopádne mal zakončiť nevyhnutný pobyt v kúpeľni. Mal by to byť taký zlatý klinec každého vášho večera aj rana. Oáza všedných a nevšedných dní pre vás a celú vašu rodinu.