InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Záhradné kvetináče a hrantíky články

moderné kvetináče

Dizajnové kvetináče aj svietiace kvetináče na terasu, záhradu do reštaurácie aj do interiéru.

Ako vybrať záhradný hrantíky a kvetináče?

Krásne upravená záhrada nemusí znamenať iba záhony a pekne posekaný trávnik. Výzdoba v podobe živých kvetov sa vďaka kvetináčom a kvetináčom dá umiestniť takmer kamkoľvek. Ozdobíte s nimi okno, balkón, vchod do domu či jednotlivé miestnosti vnútri bytu. Lenže na trhu existuje veľa druhov nádob na kvety a ako vybrať tú správnu sa dočítate v tomto článku.

Doprajte vašim rastlinám jedinečný vzhľad

Jar už je dávno v plnom prúde a naša pozornosť sa opäť naplno presúva smerom k záhradám a terasám. Nastáva čas presádzanie, okopávanie a opatrovanie o rôzne druhy rastlín i okrasné zelene. Pre túto príležitosť sa oplatí "zainvestovať" a dopriať vašim rastlinám jedinečný vzhľad. Ony vám to zaručene vrátia a stanú sa ozdobou vašej oddychové zóny. Poďme sa pozrieť na niekoľko užitočných tipov, ktoré vám zaručene padnú do oka.

Pre krajšie terasu

S teplým počasím prichádza ruka v ruke upratovanie a zdobenie terasy. Berieme útokom záhradné centrá a kvetinárstva, aby sme si trochu toho rozkvitnutého jari priniesli aj do našich domovov. Rovnako dôležité ako, čo sadíme, je aj do čoho sadíme. Prinášame niekoľko tipov na kvetináče pre vonkajšie využitie.