InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Nástenné dekorácie články

Ako vybrať fotorámik, ktorý sa k fotke bude hodiť?

Vlastne nielen k fotke, ale aj k interiéru, v ktorom bude stáť. Ak kupujete rámček, v ktorom chcete fotky meniť, pozerajte sa skôr na to, aby sa hodil do miestnosti. Ak zháňate fotorámček na jednu konkrétnu fotografiu, zvážte aj jej farby.

Tipy, ako ľahko, rýchlo a lacno oživiť interiér

Máte pocit, že je čas na zmenu vášho interiéru? Vybavenie a usporiadanie bytu sa vám zdá opozerané, postráda iskru? Nižšie nájdete niekoľko nápadov, ako jednoducho vdýchnuť vášmu bývaniu nový štýl.

Moderné obrazy na stenu - originálne dekorácie

Každý si pod pojmom obrazy predstavia určitý druh maľby, foto obrazu, papier či plátno a rám. To závisí na našom vkuse, a čomu dávame prednosť. Tak či onak obrazy zdobia akúkoľvek stenu v interiéri a robí ju tak krajší, oku príťažlivejšie a zároveň útulnejší.

Moderné štuková omietka ušetrí čas aj peniaze

Každý drobný podnikateľ v stavebníctve rieši, akým spôsobom sa presadiť v tvrdej konkurencii, ako ušetriť, ako pracovať rýchlo a zároveň, aby to všetko rozhodne nebolo na úkor kvality práce. Čo sa týka štukových omietok ponúka Kerastuk zaujímavú alternatívu.

Ústroj váš interiér do nových farieb

Opozerala sa vám výmaľba vášho domova, túžite po zmene, ale nemáte správnu inšpiráciu? Prinášame vám niekoľko tipov, ako premeniť váš interiér pomocou nástenných dekorácií a farieb.