InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Bytové domy články

Čistá fasáda je cesta k zdravému bývaniu

V dnešnej dobe je veľmi dôležité dodržiavanie základných hygienických návykov. Pre zdravý životný štýl toho robíme veľa, chodíme cvičiť, zdravo jeme a všeobecne si strážime zdravý životný štýl. V čistote tiež udržujeme náš domov, aby sa tam nemnožili baktérie a prach. Málokto však vie, že medzi tieto aktivity by malo patriť aj čistenie fasád.

Čoho sa držať pri predaji nehnuteľnosti?

Predaj nehnuteľnosti sa výrazne líši od predaja hnuteľných vecí ako je auto, vybavenie domu a pod. Ide o oveľa zložitejší proces, ktorý vyžaduje oficiálne dokumenty a oplatí sa u neho staviť na overené postupy. Pripravili sme si pre vás niekoľko rád, ktorých by ste sa pri predaji svojej nehnuteľnosti mali držať.

Pritiahnite pozornosť kupujúcich skvelými fotografiami

Predať nehnuteľnosť nemusí byť žiadna veda, napriek tomu si vyžaduje určité znalosti a skúsenosti. Máloktorý samoprodejce si napríklad uvedomuje, ako zásadné sú pri predaji fotografie. Správne fotografie bytu či domu okamžite pritiahnu pozornosť kupujúcich a vy máte napoly vyhraté.

Prvá etapa projektu Aldrov Apartments & Resort má stavebné povolenie

Spoločnosť Crescon získala právoplatné stavebné povolenie pre prvú etapu luxusného komplexu s hotelovými službami Aldrov Apartments & Resort, ktorý vyrastie v krkonošskej obci Vítkovice. Aktuálne pripravuje výberové konanie na generálneho dodávateľa pre prvé tri domy s 64 komfortnými apartmánmi a podzemným podlažím, kde bude umiestnené 140 parkovacích miest, pivnice, lyžiareň a požičovňa sezónneho vybavenia. Výstavbu spoločenské budovy s recepciou a službami plánuje developer začať v roku 2020 a zvyšných apartmánov o rok neskôr. S dokončením celého rezidenčného areálu, ktorý ponúkne celkom dvanásť horských chát sa 139 apartmánmi a nadštandardným hotelovým servisom, potom počíta v zimnej sezóne 2022/2023.

V projekte Aalto Cibulka YIT otvára vzorový byt

Návšteva vzorového bytu je jednou z možností, ako nekupovať nové bývanie iba "z papiera", ale ako o ňom získať reálnu predstavu ešte počas výstavby. Zariadený vzorový byt práve otvára spoločnosť YIT vo svojom projekte Aalto Cibulka, ktorý bude dokončený na sklonku roka. Návštevníci majú príležitosť si všetko pozrieť v rámci dňa otvorených dverí 18. septembra od 14 do 18 hodín. Na akcii sa môžu stretnúť aj s patrónkou projektu Tereza Brodská, obľúbenou herečkou a manželkou známeho fotografa Herberta Slávika, ktorej nadačný konto "Detská chirurgia Motol" YIT dlhodobo podporuje.

Vedenie účtovníctva pre SVJ ľahko a efektívne

Aj v roku 2019 sa stále veľa spoločenstva vlastníkov jednotiek (SVJ) stretáva s rôznymi problémami, ktoré sú spojené so zastúpením funkcie predsedu, ale aj s technickou alebo ekonomickou správou domu, bežnou agendou spojenú so správou SVJ. Problémy ale môžu nastať aj v odbornom vedení účtovníctva.