InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kuchynské linky články

Nové trendy v oblasti kuchyne. Ako má vyzerať kuchyňu v roku 2021?

Začiatok roka je ideálnou príležitosťou na plánovaní rekonštrukcie domácnosti. Mnohí z vás sa pre tento rok rozhodli zrenovovať priestor kuchyne tak, aby vyzeral modernejšie a spĺňal všetky nároky, ktoré od tejto miestnosti, kde trávite veľa času, vyžadujete. K tomu je dobré vedieť, aké sú aktuálne trendy pri zariaďovaní kuchýň.

Ako sa farby roka prejaví v interiéri?

Prečo sa volia farby roka a čo nás čaká v jarnej sezóne roka 2021? Farba roka odráža situáciu v spoločnosti a má nám pomôcť nahradiť to, čo nám v živote najviac chýba a po čom túžime. Aj keď si každá spoločnosť, ktorá farby vyrába alebo farebné trendy určuje o farbe pre nový rok rozhoduje individuálne, majú veľa spoločného.

Malá kuchyňa nemusí znamenať malé kulinárske zážitky

Kuchyňa do malého bytu môže byť malinká aj veľká - miesto zvyčajne nájdete pre obe varianty. Záleží len na šikovnom plánovanie priestoru. A potom samozrejme na vašich preferenciách.

Spestrite si varenie najnovšími trendmi

Neustále sa meniace módne trendy zasahujú aj sféru bytových interiérov. Nevynímajúc ani oblasť kuchýň, kde je uprednostňovaná praktickosť a funkčnosť. Ako by teda mala vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa?

5 rád, ktorých by ste sa mali držať pri navrhovaní kuchynského ostrovčeka

Súčasným trendom v moderných kuchyniach sú ostrovčeky, ktoré existujú v rôznych variantoch, veľkostiach, tvaroch a farbách. Samozrejme by mal taký kuchynský ostrovček korešpondovať s ostatným vybavením miestnosti, a tak univerzálna odpoveď na otázku, aký model zvoliť, jednoducho neexistuje. Pre každého sa hodí niečo iné. Ovšem nasledujúcich piatich rád by ste sa mali držať.

Ako docieliť, aby vyzerala kuchynská linka štýlovo, ale pritom nestrácala na praktickosti?

Ak vám stará kuchyne nevyhovuje ani po estetickej, ani praktickej stránke, zrejme uvažujete nad rekonštrukciou. Ovšem uvedomte si, že sa jedná o pomerne rozsiahlu renováciu, a preto by ste v nej mali mať nejaký systém, aby vám neprerástla nad hlavu. Prinášame vám chytrého sprievodcu, v ktorom sa dozviete, na čo všetko sa zamerať a čo nezanedbať.

Ako využiť priestor nad kuchynskou linkou? Vytvorte si tu špajza na strukoviny a obilniny

Trebárs ste najskôr zvažovali, že svoju kuchynskú linku "vytiahnete" až do stropu. Potom vás ale odradila cena a aj to, že sa vás svokra impertinentné spýtala, či už máte rebrík, aby ste sa tam so svojou výškou 158 cm bola schopná dostať.

Viete, čo by nemalo chýbať v modernej kuchyni?

Obstarávate si novú kuchyňu a chcete si vybrať tú správnu? Potom je dobré vedieť, čo by mala mať každá poriadna modernej kuchyne. V článku nájdete niekoľko tipov a príkladov pre inšpiráciu, ktoré vám môžu pomôcť s touto zložitou voľbou.

Kuchyňa ako centrum všetkého diania

Áno je to tak. Ide o spoločný priestor, kde sa stretávame so svojimi blízkymi, rodinou. Nezáleží na tom, či je kuchyňa vyvedená vo vidieckom, rustikálnym, moderným alebo high-tech štýlu. V každom prípade by mala pôsobiť príjemne a zároveň by mala by spĺňať požiadavky týkajúce sa funkčnosti. Vybavenie kuchyne sa odvíja od počtu rodinných príslušníkov a celkového chodu domácnosti.

Tipy na ukladanie vecí v kuchyni

V kuchyni použijeme veľkú veľa vecí. Na každú činnosť existujú moderné vychytávky, takže milovníci varenie môžu stále prikupovať. Potom tu máme sady tanierov, hrncov, príborov, pohárov ... tie sa nájdu v každej kuchyni. A to rozhodne nie je všetko. Kam s tým?