InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Dózy a nádoby na potraviny články

10 tipov na správne skladovanie potravín

Kto má dnes čas chodiť denne na nákup, aby bolo doma vždy čerstvé jedlo? V podstate nikto, preto sa zásobíme rôznymi obaly, v ktorých potraviny uchovávame. Mnohí z nás ale robia veľa chýb. Častým prehreškom je uskladňovanie nesprávneho jedla v chladničke. Najprv sa však pozrieme na pokrmy, ktorým chlad svedčí, aj tu platí správna pravidlá na uskladnenie.

Dózy a nádoby na potraviny pomáhajú neplytvať jedlom aj upratať

Základom upratané kuchyne rozhodne nie je len dostatok zásuviek a skriniek v obrie kuchynskej linke, kam sa dá všetko schovať. Potrebujeme vhodné organizéry, dózy a nádoby na potraviny. Tie vie naviac chrániť potraviny a predlžujú ich životnosť.

Ako využiť priestor nad kuchynskou linkou? Vytvorte si tu špajza na strukoviny a obilniny

Trebárs ste najskôr zvažovali, že svoju kuchynskú linku "vytiahnete" až do stropu. Potom vás ale odradila cena a aj to, že sa vás svokra impertinentné spýtala, či už máte rebrík, aby ste sa tam so svojou výškou 158 cm bola schopná dostať.

Trúfnete si na domácej kompostovanie? Nie je to tak ťažké ...

Možno už nejakú dobu na svojej záhradke pestujete ovocie a zeleninu, ale napríklad ešte len sa záhradníčením začínate. A premýšľali ste už o tom, že by ste sa pustili do domáceho kompostovania? Keď dodržíte niekoľko základných pravidiel, nie je to ťažké, je to praktické a odmenou vám bude kvalitný úroda.