InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Jedálenské stoly a sety články

Ako vybrať jedálenský stôl, ktorý pohostia celú rodinu?

Srdcom mnohých domácností je jedáleň, pretože práve pri stole sa stretávajú všetci členovia rodiny a vychutnávajú si lahodnú večeru, cez víkendy aj obed. Ak sa chystáte do rekonštrukcie danej miestnosti a plánujete vymeniť aj súčasný nábytok za nejaký atraktívnejšie a modernejšie, mali by ste pred jeho výberom zvážiť niekoľko základných bodov.

5 vlastností moderných jedálenských stoličiek

Premýšľate nad výberom jedálenských stoličiek, ale neviete, aké vlastnosti sú dôležité? Existuje viac faktorov, podľa ktorých môžete vyberať. V článku nájdete prehľad 5 bodov, ktoré by mali spĺňať moderné jedálenské stoličky.

Rady, ako vybrať nábytok do jedálne pre pohodlné stolovanie

Užívať si dobré jedlo pri krásnom priestranného jedálenskom stole pri sedení na pohodlnej stoličke spadá do predstáv o ideálnom živote. A ako si poradiť s výberom vybavenia do jedálne, aby sme boli spokojní? To vám napovie nasledujúce 4 praktické rady.

Dokonalý domov sa bez jedálenského stola nezaobíde

Všetci chceme mať krásny a prívetivý domov. Preto pri voľbe jeho zariadenie vychádzame nielen z moderných trendov, ale držíme sa aj osobných preferencií.

6 pilierov dobre zariadené jedálne

Jedáleň je miestom, kde sa schádza celá rodina, usporadúvajú sa oslavy a spoločne sa stoluje. Ako ju zariadiť, aby tu všetkým bolo dobre? Pozrime sa rovno na konkrétne tipy.

Ostrovková kuchyňa je jedným z moderných trendov. Inšpirujte sa aj ďalšími tipy na nadčasové bývanie

Predstava o prakticky a zároveň moderne zariadenej kuchyni sa v priebehu rokov mení. Aké sú trendy tejto doby a čo by sa mohlo hodiť aj do vašej kuchyne? To sa dozviete v tomto článku.

Túžite po dokonalej jedálni? Využite najnovšie trendy modernej domácnosti!

Jedálenský priestor možno pojať niekoľkými spôsobmi, ale málokedy ide o samostatnú miestnosť oddelenú od ostatných. V bežných domácnostiach je to nepraktické plytvanie miestom. Najčastejšie sa preto jedáleň prepája s kuchyňou a niekedy aj s obývacou izbou. Aj samotné vybavenie priestoru je možné rôzne kombinovať. Niekomu postačí len jedálenský stôl so stoličkami, niekto má radšej plnohodnotné vybavenie zladené do jednotného dizajnového štýlu. Aké sú moderné trendy v tejto oblasti a ako pri výbave jedálne postupovať? To všetko zistíte v nasledujúcom článku.

5 tipov, ako vybrať jedálenský stôl

Obstaranie jedálenského stola patrí medzi dôležité body pri zariaďovaní jedálne. Práve stôl je totiž výrazným prvkom, ktorý hrá významnú úlohu v utvorenie celkového vzhľadu miestnosti. Navyše ide o kľúčový funkčný nábytok, ktorý ovplyvňuje komfort pri spoločnom stravovaní. Pozrite sa na 5 tipov, s pomocou ktorých si s výberom jedálenského stola poradíte s prehľadom.

4 tipy, ako na zariadenie jedálne snov

Čo je dôležité vedieť, keď zariaďujete jedáleň? Aké kusy nábytku sú dôležité a čomu venovať pozornosť pri ich výbere? S pomocou týchto jednoduchých tipov bude zariadenie dokonalé jedálne hračka.

Nákup jedálenských stoličiek a stola: Vylaďte jedáleň do posledného detailu

Pamätáte si na doby, kedy bola jedáleň v interiéri v podstate poslednom kolieskom u vozidla? Tlačila sa v rohu kuchyne a obyvatelia konkrétneho domu sadali k stolu len z akejsi povinnosti, aby nejedli postojačky? Aj takto to častokrát chodilo a bohužiaľ niekde podobné zvyklosti panujú dodnes. Väčšina domácností už ale kladie na jedáleň dôraz ako na samostatnú miestnosť majúce špeciálnu sociálnu funkciu. Veď sa tu stretáva u jedla celá rodina.