InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Komerčné stavby články

Vedenie účtovníctva pre SVJ ľahko a efektívne

Aj v roku 2019 sa stále veľa spoločenstva vlastníkov jednotiek (SVJ) stretáva s rôznymi problémami, ktoré sú spojené so zastúpením funkcie predsedu, ale aj s technickou alebo ekonomickou správou domu, bežnou agendou spojenú so správou SVJ. Problémy ale môžu nastať aj v odbornom vedení účtovníctva.

5 najnovších trendov v oblasti mestskej zelene

Zeleň v meste plnia dôležitú a nezastupiteľnú úlohu. Spoločným menovateľom projektovanie zelene v mestách a jej následné údržby je v posledných rokoch dôraz predovšetkým na maximálnu jednoduchosť údržby a štýlový minimalizmus. Aké sú ďalšie aktuálne trendy?

Najvyššia drevostavbu na svete predstaví v Prahe

14.ročník veľtrhu DREVOSTAVBY 2019 prebehne na Výstavisku Praha - Holešovice v termíne 7.- 10.2.2019 a ponúkne atraktívne exponáty najlepších firiem v odbore aj exkluzívnej informácie a výnimočná stretnutia.

Postavené na vode - jesenné DEN ARCHITEKTÚRY zavedie návštevníkov do netradičných miest, unikátnych budov aj na vodnú hladinu

Oživovanie priestoru pozdĺž brehov slovenských riek, význam vody ako nenahraditeľného zdroja aj nebezpečného živlu v mestách, prelínanie kultúrne a prírodné krajiny aj možnosť dostať sa do inokedy neprístupných tajuplných stavieb ponúkne prvý októbrový víkend festival DEN ARCHITEKTÚRY. Usporiadateľská spolok KRUH kladúce dôraz na kvalitnú súčasnú architektúru si ako inšpiráciu pre tohtoročnú siedmy ročník, ktorý prebehne v dňoch 30. 9. - 1. 10., zvolil práve tému vody a mesta.

Do Prahy mieri predné japonský architekt Kengo Kuma; autor budúceho olympijského štadiónu v Tokiu

V stredu 5. októbra navštívi metropolu jeden z najpozoruhodnejších architektov súčasnosti Kengo Kuma. Muž, podľa ktorého návrhu bude v Tokiu vybudovaný olympijský štadión pre letnú olympiádu v roku 2020, osobne zaháji svoju profilovú výstavu v Galérii Jaroslava Fragnera a prednesie verejnosti prístupnou prednášku v Betlehemskej kaplnke. Kuma tiež pripravuje pre Prahu pavilón a v týchto dňoch tiež prebieha v Galérii Jaroslava Fragnera študentský workshop s Kumovými kolegami, architektov MAMIYA Tanaka a Elise Fauquembergue, ktorého výstup - site specific pavilón - uvidia návštevníci na slávnostnom otvorení výstavy túto stredu.