InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Komody články

Nábytok do spálne prešiel veľkými zmenami

Máte doma ešte tú prastarú spálni? Manželská posteľ, dve skrine, dva perináky, dva nočné stolíky a možno k tomu ešte toaletný stolík s taburetom. Všetko v drevotrieske, zato s prírodnou dyhou a mnohokrát s vysokým leskom. Tak to už je poriadne retro. Dnešné spálne sú iné.

4 dôvody, prečo si zaobstarať komodu

V žiadnom interiéri nesmie chýbať praktické, a pritom elegantné vybavenie. V tomto ohľade vám doma dobre poslúži komoda. Práve do nej umiestnite ľubovoľnej kúsky oblečenia. Či už sa nachádza komoda v spálni, predsieni či obývacej izbe, vždy je užitočná.

Komoda je klenot interiéru. 27 tipov na skvelý výber

Komody a bielizníky nepatria len k nábytku na chalupu, zapadnú aj do moderných domácností. Je pravda, že pôvod majú ďaleko v histórii, vyvinuli sa z truhly na oblečenie, ale svoju praktickosťou sa dožili dnešnej doby a upotrebeniu majú stále. Moderné komody sa stanú ako funkčným, tak i dizajnovým kúskom interiéru.

Ako vybrať najlepší komodu?

Komoda hrá dôležitú úlohu v každom byte. Často sa neobmedzujeme ani na jeden kúsok a kupujeme si ich rovno niekoľko. Dôležitý je výber správneho kusu, ktorý vám zaručí, že dostanete presne taký kus nábytku, aký potrebujete. Ak ste práve teraz v momente, keď vyberáte najlepšie komodu, nechajte sa previesť základnými krokmi s týmto jednoduchým návodom.