InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Ventilátory články

5 dôvodov, prečo si zaobstarať stropný ventilátor

Aj keď sa zdalo, že stropné ventilátory už majú svoju éru za sebou, ukazuje sa, že je tomu presne naopak. Stále viac a viac ľudí je totiž vidí ako zdravšie a lacnejšiu alternatívu ku klimatizácii. Vedeli ste, že stropný ventilátor možno veľmi ľahko nainštalovať a využijete ho aj v zime? Zistite s nami, prečo si stropný ventilátor zaobstarať.

Ako pripraviť interiér svojho domu na letné dni? Nahliadnite do sveta klimatizácií

Dôvodov k stavbe moderného domu alebo rekonštrukciu existujúceho bývania je určite niekoľko. Okrem nadčasového dizajnu spočívajú výhody nového vybavenia v tom, že v súčasnej dobe na trhu narazíte na vychytávky, ktoré obyvateľom domácnosti pomáhajú výrazne znižovať náklady a uľahčujú život.

Už sa desíte horúcich letných dní? Pomôcť vám môže jednoduchý stropný ventilátor aj mobilné klimatizácie

Horúce letné dni si dokážeme naozaj užiť. Najmä potom, ak nemusíme nič robiť, máme pri ruke nejaký ten vychladený nápoj a ideálne ešte bazén alebo more. To je to potom hotový raj na zemi.