InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Stavba články

Čo je základom záhradného jazierka? jeho dno

Základom každého záhradného jazierka je jeho kvalitne vyriešené dno. Malo byť pokryté kvalitnou geotextíliou a fóliou. Zlá geotextílie sa môže vytratiť a vyhnít, nekvalitné fólie časom popraskanú alebo sa rozpadne a voda z jazierka potom bude presakovať do jeho podložia.

Plánujete stavbu svojpomocne? S tehlami Porotherm budete mať po starostiach!

Tiež sa chystáte premeniť sen o bývaní vo vlastnom rodinnom dome na skutočnosť? Ak chcete stavať svojpomocne, zamerajte sa najmä na výber materiálu. Trendom posledných rokov je stavba obvodových stien z jednovrstvového muriva bez ďalších vrstiev zateplenia.

Pasívne bývanie: úlohu hrá úspora, ale aj komfort

Zelené technológie sa pri výstavbách bývania masívne presadzujú tiež v Česku. Za posledných dvadsať rokov prešli dlhú cestu a dnes vyzerajú úplne inak. Ekologické už neznamená len šetriace energiu - zníženie spotreby sa často dosahovalo na úkor komfortu a estetiky. Pasívne bývanie súčasnosti predstavuje symbiózu nízkej spotreby, pohodlie a estetiky exteriéru a interiéru stavby. Tieto technológie a postupy sa implementujú prevažne do novostavieb, pretože premeny starých objektov do tohto konceptu sú väčšinou ťažko realizovateľné. O aktuálnych trendoch sme hovorili s Ing. Jánom Prechádzkou z All Inclusive Development, technickým dozorom investora.

6 tipov, ako sa pri rekonštrukcii bývania nerozejít

Rekonštrukcia bývanie stretne v živote každého z nás, niektoré aj niekoľkokrát. Máme svoje predstavy, skúsenosti, obľúbené materiály a značky, oplývame mnohými zručnosťami. Veľmi slušný vklad pre vytvorenie útulného domova. Ovšem bývanie sa netýka len nás, ale aj našich partnerov a tí môžu mať hocikedy opačný názor. Nezostáva nám potom nič iné, než nájsť spoločný kompromis. A ako najlepšie porozumieť potrebám druhých?

10 tipov, ako sa nenechať napáliť remeselníkmi

S remeselníkov je skrátka problém. Nie je ich zrovna nadbytok, a keď už nejakého zoženiete, málokedy odvedie bezchybnú prácu. Z výskumu vyplýva, že 4 z 10 ľudí už prácu remeselníka reklamovali. Viac ako tretina ľudí ale nevie, ako vlastne takúto reklamáciu riešiť. Prečítajte si 10 tipov pre prevenciu nepríjemným situáciám.

Moderné štuková omietka ušetrí čas aj peniaze

Každý drobný podnikateľ v stavebníctve rieši, akým spôsobom sa presadiť v tvrdej konkurencii, ako ušetriť, ako pracovať rýchlo a zároveň, aby to všetko rozhodne nebolo na úkor kvality práce. Čo sa týka štukových omietok ponúka Kerastuk zaujímavú alternatívu.