InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Domáci bar, kuchynský bar články

Nákup barové stoličky: Čo všetko je potrebné brať do úvahy?

Máte barové stoličky spojené predovšetkým s rôznymi reštauráciami, kaviarňami a inými zariadeniami? Najskôr áno, pretože najmä tu hrajú prím. Skvele môžu vyzerať aj v rodinných domoch, prípadne bytoch. Práve ony ponúka nielen alternatívu rýchleho posedenie, ale aj komfort a nevtieravý vzhľad, ktorým sa klasické posedenie pochváliť nemôže. Ako také barové stoličky vyberať? Do úvahy je potrebné brať hneď niekoľko dôležitých aspektov, na ktoré sa zameriame v nasledujúcich riadkoch.

Bar v kuchyni? Prečo nie?

Zariaďovať si byt moderným a nekonvenčným spôsobom je v súčasnosti "in". Nemusíte sa držať klasických a zažitých schém, ako má, alebo naopak nemá vyzerať nábytok v kuchyni či priľahlej jedálni. Túžite mať rovno v kuchyni aj bar, u ktorého by ste si mohli posedieť s priateľmi? Nie je problém.

Nové dizajnové kúsky do kuchyne

Záujem o predaj nábytku na internete sa poslednou dobou výrazne zvyšuje. Vzniká veľa nových e-shopov a často ponúkajú krásne dizajnové kúsky za prijateľnú cenu. Vybrali sme pre vás pár zaujímavých dizajnových výrobkov do kuchyne, ktoré ponúkajú české e-shopy. Po kliknutí na foto sa dostanete priamo do e-shopu.