InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Hojdacie stoličky a kreslá články

Kreslo solitérom? Prečo nie?

V pohodlnom ušiaka dobijete energiu, v hojdacom sa náležite uvoľníte, na rozkladacím s podnožkou si oddýchnete ako na gauči. A na závesnom zase krásne zaspíte. Reč je o kreslách, ktoré môžu dopĺňať sedaciu súpravu, ale aj miestnosti dominovať čoby solitér.

V hojdacom kresle si oddýchnete. Aké modely trh ponúka?

Po niekoľkých náročných hodinách v práci zrejme vaše telo vyžaduje odpočinok a relaxáciu. Akonáhle prídete domov, asi ako prvý sa natiahnete na sedačku alebo do postele, aby ste načerpali energiu na domáce povinnosti. Čo tak si zaobstarať nábytok, v ktorom síce neležíte, ale aj napriek tomu vám ponúkne požadované pohodlie?

Aby sa vám v kreslách dobre leňošili

V kresle by sme si mali pripadať maximálne pohodlne. Nie ako v električke. Naše obľúbené kreslo by nám malo dovoliť ocitnúť sa na chvíľku sami a nerušene relaxovať.