InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Záhradné hojdačky a siete články

Najlepšie spoločník pre sparné letné dni? Určite záhradná hojdačka!

Slnkom prehriate mesiaca netrvajú síce podľa našich predstáv, a preto by sme si ich mali patrične užiť. Skvelým miestom pre prázdninovú relaxáciu je záhradná hojdačka. Práve na nej si vychutnáme blažený odpočinok, ale aj príjemné slnečné lúče.

V hojdacom kresle si oddýchnete. Aké modely trh ponúka?

Po niekoľkých náročných hodinách v práci zrejme vaše telo vyžaduje odpočinok a relaxáciu. Akonáhle prídete domov, asi ako prvý sa natiahnete na sedačku alebo do postele, aby ste načerpali energiu na domáce povinnosti. Čo tak si zaobstarať nábytok, v ktorom síce neležíte, ale aj napriek tomu vám ponúkne požadované pohodlie?

Pohupujte sa pre svoje zdravie a pokoj na duši

Fakt, že hojdanie vyvoláva príjemné pocity, vnútorný pokoj a pohodu, je už vedecky podložený. Nielen, že v človeku hojdania vyvoláva pocit, ako by bol v maminom náručí, navyše dodáva radosť. Keď totiž pôsobíte na centrum svojej rovnováhy, dokonale sa uvoľníte, prebudí sa vaše endorfíny a s nimi príde nadšenie zo života. Ak trpíte stresy alebo ste mali len ťažký deň v práci, zabudnite na chemické tabletky a radšej sa choďte pohojdať do hojdacej siete alebo na záhradnú hojdačku.