InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Sprchové kúty a zásteny články

Moderná kúpeľňa? Nejde len o dizajn, ale hlavne o funkčnosť

Či už uvažujete o rekonštrukcii alebo o tom, ako si zariadite úplne nové obydlia, môžete sa spoľahnúť na to, že skôr či neskôr dôjde rad tiež na zariaďovaní kúpeľne. Až ten čas nastane, určite budete chcieť docieliť nielen toho, aby sa vám dobre využívala, ale aj dizajnu, ktorý bude moderný a nadčasový, takže nevyjde z módy ani po niekoľkých rokoch.

Sprchovací kút môže byť tiež veľmi luxusný. Nechajte sa rozmaznávať!

Sprchové kúty rozhodne nemusí byť obyčajné. Bežné sprchové kúty dnes nájdeme takmer v každej domácnosti, pretože sa vyznačujú vysokou praktickosťou. Jednoducho ak si chcete dať napríklad len rýchlu sprchu, nemusíte kvôli toho napúšťať vaňu.

Kúpeľňa nového tisícročia

Súčasné moderné kúpeľne definuje kvalitný dizajn as ním spojená nadčasovosť. Z farieb prevažujú zemité tóny a popularitu si upevňujú imitácia dreva, betónu, ale aj textílií ako napríklad juty, vrecoviny alebo kovu s prvkami korózie, ktorá vyvoláva dojem istého opotrebenia. Fantázii sa rozhodne medze nekladú.

4 + 1 tip pre malé kúpeľne: miesto ušetrí walk-in sprchovací kút aj Slim príslušenstvo

Zatiaľ čo pri projektovaní domu môžeme kúpeľni s toaletou venovať dostatok miesta, v starších bytoch si musíme vystačiť s veľmi obmedzeným priestorom. Kúpeľne v panelovom dome mnohokrát mávajú približne 4 metre štvorcové, toalety potom maximálne 1,5 metra štvorcového. Nasledujúce tipy vám pomôžu vybaviť aj malú kúpeľňu účelne, funkčne a zároveň podľa moderných trendov.

Vytvorte si kúpeľňu svojich snov

Odlupujú sa vám v kúpeľni dlaždičky zo steny? Máte prasknuté umývadlo? Alebo vám začala presakovať podlaha? Potom je zrejme nastal ten pravý čas pre rekonštrukciu vašej kúpeľne. Zo štatistík vyplýva, že kúpeľne patrí spolu s kuchyňami k najčastejšie renovovaným miestnostiam v rodinných domoch i bytoch. Vrhnite sa na tú svoju a vytvorte si kúpeľňu svojich snov.

10 tipov na krásne sprchové kúty

Sprchovací kút môžete u mnohých výrobcov kúpiť už hotový. V dnešnej ponuke je veľa veľkostí a tvarov. Vaničky môžu byť akrylátové, kovové, liate z rozomletého dolomitu alebo z umelého kameňa. Dnes si ukážeme, ako sa hotovým sprchovým kútom vyhnúť a postaviť vlastný dizajnový sprchovací kút bez typickej vaničky.