InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kuchynské ostrovčeky články

Nové trendy v oblasti kuchyne. Ako má vyzerať kuchyňu v roku 2021?

Začiatok roka je ideálnou príležitosťou na plánovaní rekonštrukcie domácnosti. Mnohí z vás sa pre tento rok rozhodli zrenovovať priestor kuchyne tak, aby vyzeral modernejšie a spĺňal všetky nároky, ktoré od tejto miestnosti, kde trávite veľa času, vyžadujete. K tomu je dobré vedieť, aké sú aktuálne trendy pri zariaďovaní kuchýň.

Ako sa farby roka prejaví v interiéri?

Prečo sa volia farby roka a čo nás čaká v jarnej sezóne roka 2021? Farba roka odráža situáciu v spoločnosti a má nám pomôcť nahradiť to, čo nám v živote najviac chýba a po čom túžime. Aj keď si každá spoločnosť, ktorá farby vyrába alebo farebné trendy určuje o farbe pre nový rok rozhoduje individuálne, majú veľa spoločného.

Kuchynské ostrovčeky - trend, ktorý nezostarne

Preč je doba úzkych panelákových kuchýň, ktoré vzbudzovali stiesnené pocity. Kuchyňa je srdcom každého domu či bytu. Slúži pre stretávanie rodiny, zhutnenie rodinných vzťahov a ako taká by mala mať adekvátny priestor v závislosti od počtu členov rodiny. To už pochopili v mnohých domácnostiach, kde sa dnes presadzujú kuchyne v netradičnom, ale v praktickom a štýlovom usporiadanie. Centrom moderných kuchýň sa stávajú komfortné kuchynské ostrovčeky.

5 rád, ktorých by ste sa mali držať pri navrhovaní kuchynského ostrovčeka

Súčasným trendom v moderných kuchyniach sú ostrovčeky, ktoré existujú v rôznych variantoch, veľkostiach, tvaroch a farbách. Samozrejme by mal taký kuchynský ostrovček korešpondovať s ostatným vybavením miestnosti, a tak univerzálna odpoveď na otázku, aký model zvoliť, jednoducho neexistuje. Pre každého sa hodí niečo iné. Ovšem nasledujúcich piatich rád by ste sa mali držať.

Ostrovková kuchyňa je jedným z moderných trendov. Inšpirujte sa aj ďalšími tipy na nadčasové bývanie

Predstava o prakticky a zároveň moderne zariadenej kuchyni sa v priebehu rokov mení. Aké sú trendy tejto doby a čo by sa mohlo hodiť aj do vašej kuchyne? To sa dozviete v tomto článku.

Ako vybrať kuchyňa na mieru

Kuchyne na mieru prináša mnoho výhod a pri dobre zvládnutom výbere a plánovaní sa stane pýchou každej domácnosti. Čo je dôležité nepodceniť a na aké veci si dať pozor?

7 najčastejších chýb pri zariaďovaní kuchyne

Kuchyňa patrí medzi najdôležitejšie miestnosti v interiéri. Práve jej zariaďovaním väčšinou pri celkovej rekonštrukcii alebo poskytovaniu novostavby začíname. Dopustíme Ak sa niektorých chýb, zostanú nám vo finále iba oči pre plač. Omylov môže byť prakticky nekonečné množstvo. My sa zameriame na tie najčastejšie a tiež nefatálnější, ktorých opravy vás môžu stáť ako veľa nervov, tak predovšetkým peňazí!

Máte radi čistotu priestoru bez zbytočných dekorácií? Potom je modernej kuchyne tá správna voľba

Moderné kuchyne, sú v dnešnej dobe stále viac obľúbené predovšetkým pre svoje čisté línie a minimalistický vzhľad. Moderný dizajn je znakom ľahkosti, elegantnosti a ležérnosti a sú pre neho typické kvalitné materiály, kovanie a doplnky. Nároky na použité materiály z hľadiska hygieny, odolnosti a funkčnosti sú tu nesmierne dôležité a sú na ne kladené vysoké nároky.

Nedostatok miesta vo vašej kuchyni? Sú riešením kuchynské ostrovčeky?

Asi mi dáte za pravdu, že kuchyňa je najdôležitejším obytným priestorom domácnosti. Nezáleží ani tak na jej veľkosti ako na vhodnom usporiadanie a veľkosti pracovnej plochy. V poslednej dobe sa veľmi populárnymi stávajú kuchynské ostrovčeky, ktoré môžu plniť niekoľko dôležitých funkcií naraz.