InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kvetináče články

moderné kvetináče

Dizajnové kvetináče aj svietiace kvetináče na terasu, záhradu do reštaurácie aj do interiéru.

Ako vybrať záhradný hrantíky a kvetináče?

Krásne upravená záhrada nemusí znamenať iba záhony a pekne posekaný trávnik. Výzdoba v podobe živých kvetov sa vďaka kvetináčom a kvetináčom dá umiestniť takmer kamkoľvek. Ozdobíte s nimi okno, balkón, vchod do domu či jednotlivé miestnosti vnútri bytu. Lenže na trhu existuje veľa druhov nádob na kvety a ako vybrať tú správnu sa dočítate v tomto článku.

Doprajte vašim rastlinám jedinečný vzhľad

Jar už je dávno v plnom prúde a naša pozornosť sa opäť naplno presúva smerom k záhradám a terasám. Nastáva čas presádzanie, okopávanie a opatrovanie o rôzne druhy rastlín i okrasné zelene. Pre túto príležitosť sa oplatí "zainvestovať" a dopriať vašim rastlinám jedinečný vzhľad. Ony vám to zaručene vrátia a stanú sa ozdobou vašej oddychové zóny. Poďme sa pozrieť na niekoľko užitočných tipov, ktoré vám zaručene padnú do oka.

Aké bylinky môžeme pestovať na balkóne?

Nevlastníte záhradu ani skleník? Nevadí, aj tak si môžete navariť špeciality alebo umíchat mojito s domácimi bylinkami. Mnoho druhov možno bez problémov pestovať v kvetináči na balkóne.