InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Veľké kuchynské spotrebiče články

Umývať riad v dreze, alebo v umývačke?

Umývať riad v dreze, alebo v umývačke, to je, o čo tu ide. Hoci druhé riešenie šetrí čas i ľudskú energiu, otázkou zostáva, či sú umývačky výhodnejšie aj z ekonomického a ekologického hľadiska.

Buďte potravinovo sebestační! Aj vo svojej domácnosti!

Viete, že veľa potravín si môžete vyrobiť doma? Pomocnú ruku vám ponúkajú nielen výkonní roboti, ale aj špeciálne náradie na spracovanie potravín! Aké vychytávky by vo vašej kuchyni nemali chýbať?

Aj vaša domácnosť môže byť zelená. Ukážeme vám, ako na to

Stále viac ľudí sa snaží správať ekologicky. Patríte k nim aj vy? Potom by ste mali vedieť, že zelenú domácnosť môžete dosiahnuť aj za pomoci ekologických spotrebičov.

Viete, ako by malo vyzerať ideálne rozmiestnenie spotrebičov v kuchyni?

Konkrétne usporiadanie spotrebičov sa môže líšiť, vždy záleží na ergonómiu a priestorových možnostiach danej kuchyne. Sú ale všeobecné štandardy, ktorých je dobré sa pri vymysleniu varného centra vo vašu kuchyňu držať. Varné centrum zahŕňa varnú dosku, rúru a odsávač pár. Oproti minulým rokom sa zmenila jedna zásadná vec. Spotrebičov pribúda, dávajú sa do vstavby a rúra sa oddelila od varnej dosky. Využívajú sa tiež inteligentné spotrebiče, ktoré vám ušetria čas a sú dizajnovým doplnkom každej kuchyne. Vaša kuchyňa sa tak stane miestom, kde bude radosť pripravovať každé jedlo.

7 najčastejších chýb pri zariaďovaní kuchyne

Kuchyňa patrí medzi najdôležitejšie miestnosti v interiéri. Práve jej zariaďovaním väčšinou pri celkovej rekonštrukcii alebo poskytovaniu novostavby začíname. Dopustíme Ak sa niektorých chýb, zostanú nám vo finále iba oči pre plač. Omylov môže byť prakticky nekonečné množstvo. My sa zameriame na tie najčastejšie a tiež nefatálnější, ktorých opravy vás môžu stáť ako veľa nervov, tak predovšetkým peňazí!

Smoothie, zdravý nápoj pre telo i dušu

A je to konečne tu - dá sa nakúpiť veľa čerstvého, voňavého a chutného ovocia i zeleniny. Jar a leto skrátka priamo nabáda k tomu, využiť všetky dostupné dary prírody v kuchyni. Vybrali sme pre vás niekoľko smoothie - zdravých ovocných a zeleninových kokteilov, ktoré urobia dobre vášmu telu, ale aj duši ...