InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Detské koberce články

Koberec ako módny doplnok pre váš byt

Koberce sa obstarávajú domov predovšetkým preto, aby zabezpečili teplo. Druhým, nemenej dôležitým, dôvodom je však dekorácie bytu. Koberec je totiž módnym doplnkom, ktorý dokáže premeniť charakter celej miestnosti. Poďte sa pozrieť na to, ako si vybrať koberec, ktorý vás bude hriať do chodidiel i na duši.

Nezatracujte koberce, do domácnosti sa hodí

Kým predtým v domácnostiach bývali takmer v každej miestnosti, dnes pomaly mizne. Nahrádzajú je parkety, lino, plávajúca podlaha či vinylové podlahy. Tie sú jednoduchšie na údržbu a v očiach mnohých ľudí aj modernejšie. Napriek tomu by bola veľká škoda, keby koberce z domácností úplne vymizli.

Plyšové koberce nielen do detských izieb

Zamatovo hebké plyšové koberce priťahujú pozornosť. Lákajú svojou hebkosťou, ale zároveň asi každému vyvstane na mysli otázka: "Ako to bude s údržbou takéhoto koberce?" Napodiv to nie je vôbec tak náročné, a preto sa koberce z plyšu hodí aj do detských izbičiek.

Chcete vkusný koberec do moderného interiéru? Buďte nároční!

Koberce sú stále najčastejšou podlahovou krytinou, čo sa týka voľby tepelnej izolácie domácnosti a elegantného vzhľadu miestnosti. Navyše sú príjemné na dotyk a dokážu zútulniť akýkoľvek interiér. Na trhu je však k dostaniu veľa rôznych druhov, veľkostí, farieb a vzorov kobercov, a tak je občas ťažké sa rozhodnúť, ktorý bude ten pravý do vašej domácnosti. S našimi radami sa dozviete, podľa čoho koberce vyberať a aké nároky môžete na novú podlahovú krytinu mať.

Koberec, perfektný pomocník pre zútulnenie domova

Hoci sa môže zdať, že trendom posledných rokov sú predovšetkým hladké povrchy, ktoré možno rýchlo zamiesť a zotrieť, koberce si aj naďalej drží svoju neotrasiteľnú pozíciu v našich domovoch. Interiér vie nielen úžasne prežiariť, ale aj príjemné zútulniť tak, aby sa v ňom jeho majiteľ cítil čo možno najlepšie. Ak ste práve vo fáze výberu, určite vám pomôžu nasledujúce riadky, na ktorých sme zhrnuli všetko podstatné, čo by ste o kobercoch mali vedieť.