InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Podlahy články

Ako prebieha výroba drevenej podlahy

Vyrúbať za chalupou buk, odviezť na pílu, priviezť dosky, položiť v Setníci na štrkový základ a natrieť? Bejvávalo. Je to síce romantika, dnes už sa ale drevené podlahy robia tak, aby sa neskrútili, nesesychaly, nevŕzgali, vyzerali desiatky rokov rovnako dobre a hodili sa nielen na chalupy, ale aj do bytov. Moderné podlahy sú celodrevené, trojvrstvové, s montážnym zámkom pre presnú a ľahkú pokládku.

Ako sa starať o podlahu z vinylu?

Zaobstarali ste si domov vinylovú podlahu a neviete, ako sa o ňu starať? Podlaha z vinylu patrí k najobľúbenejším podlahovým krytinám, svoj podiel na tom určite má aj skutočnosť, že sa ľahko udržuje a má báječné úžitkové a estetické vlastnosti. Ako na to, aby si ich nejaký čas udržala, a aj za pár rokov vyzerala, ako keď ste si ju zaobstarali?

Drevené povrchy potrebujú údržbu. Luxusné dlažby je prekonávajú.

Možno to poznáte. Leto, teploty atakujú tridsiatku, aj keď tento rok v lete skôr štyridsiatku. Šťastný ten, kto má na záhrade bazén. Chladná voda poskytne osvieženie, s úľavou vyleziete von a ... nakopnete si palec o poškodená drevené dláždenie okolo bazénu. Alebo vaše batoľa, sotva sa plaziace, chce zdolať vzdialenosť od stola k stoličke na drevenej terase. Potom plač a trieska v kolene, brušku a dlani. Možno aj v nose. Au. A prečo? Pretože drevu sa musí venovať čas. A kto ho dnes má?

Doba vinylová je doba vinylová. Do akých domácností zaobstarať vinylové podlahy a tapety?

Vinyl patrí k najodolnejším materiálom do domácnosti. Vinylové tapety a podlahy vydržia vodu, veľkú záťaž, tepelné zmeny i vyvádzanie detí a domácich maznáčikov, čo je pre materiály v domácnostiach vždy najväčšou skúškou. Do akých domácností tapety a podlahy z vinylu zaobstarať?

Vinylové podlahy v imitácii prírodných motívov - 3 tipy pre vašu luxusné domácnosť

Nie je navyše pri akomkoľvek nákupe zájsť k svojmu obľúbenému dodávateľmi a zaobstarať kvalitný a overené tovar, ku ktorému má človek dôveru. Obdobne to funguje napríklad aj pri výbere a nákupe vinylových podláh. Pozrite sa s nami na niekoľko kolekcií tradičných a dobou preverených značiek, s ktorými nešliapnete vedľa.

Bambusové podlahy sú ohľaduplné k životnému prostrediu

Horúcim trendom v oblasti podláh sú tie bambusové. Vynikajú krásnym vzhľadom a dlhou životnosťou. Navyše patria medzi podlahy ekologicky šetrné, cenovo mnohokrát dostupnejšie ako niektoré z dreva, korku alebo z materiálu zvaného marmoleum.