InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Chaty a chalúpky články

Kupujete chatu? Pozor na záplavovej oblasti, môžu prekvapiť vysokými poistkami

Česi sú národom chatárov. Chatu alebo chalupu na odpočinok vlastnej dokonca pätina národa, ďalšia časť má tento statok na zozname želaní. Súvisí to najmä s tradíciou postkomunistickej éry is mestskou idylou tráviť víkendy a voľný čas na vidieku. Ešte pred vysneným nákupom, ktorého obdobie s blížiacim sa jarou nastáva, je ale dobré preveriť si riziká. Ak je totiž stavba v oblasti, kde hrozí veľká voda, môže dôjsť k zničeniu majetku, a hlavne poisťovne tento majetok buď vôbec nepoistí, alebo za vysoký obnos.

Chata ako druhé bývanie? Čechy taká predstava láka

Sedem z desiatich slovenských chalupárov by po väčších či menších úpravách žilo na chate či chalupe celoročne. Láka je hlavne pokoj a príroda, ale tiež možnosť výrazne finančne usporiť.

Takmer polovica Čechov túži utiecť z mesta do prírody

Chatárčenie v posledných rokoch opäť naberá na popularite. Chalupa je ideálnym miestom, kam sa človek môže schovať pred ruchom veľkomesta a kde môže načerpať nové sily. Hoci ale po letnom bývaní podľa prieskumu NMS Market Research pre Raiffeisen stavebné sporiteľňu túži celých 42% respondentov, vlastné ju len 15% Čechov.

5 tipov ako zazimovať a ochrániť chatu a chalupu

Jeseň definitívne udrel, čo znamená koniec sezóny pre všetkých chatárov a chalupárov. Pred príchodom zimy je tak na čase chaty riadne zazimovať a ochrániť je nielen pred mrazom a náporom snehu. Aby vás na jar nečakalo pri vašom návrate do odpočinkového sídla nepríjemné prekvapenie, prinášame týchto päť rád, ako sa na zimu dôsledne pripraviť.