InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kúpeľňové príslušenstvo články

Kúpeľňa, alebo obytná miestnosť? Oboje!

Aj kúpeľňa sa v mnohých ohľadoch môže vyrovnať obytné miestnosti. Postačí, keď ju vybavíte vhodnými doplnkami. Poradíme vám, na ktoré sa zamerať.

Uvažujete o nákupe novej kúpeľňové batérie? Je z čoho vyberať

V súčasnej dobe sa vodovodné batérie do kúpeľne nedelí len na umývadlové, vaňové, sprchové a bidetové. Voliť môžete tiež podľa dizajnu, vyhotovenie, spôsobu umiestnenia, ovládanie, bezpečnosti a regulácie vody. Na čo sa teda pri nákupe kúpeľňových batérií zamerať?

Kúpeľňa nového tisícročia

Súčasné moderné kúpeľne definuje kvalitný dizajn as ním spojená nadčasovosť. Z farieb prevažujú zemité tóny a popularitu si upevňujú imitácia dreva, betónu, ale aj textílií ako napríklad juty, vrecoviny alebo kovu s prvkami korózie, ktorá vyvoláva dojem istého opotrebenia. Fantázii sa rozhodne medze nekladú.

4 nápady pre malú kúpeľňu

Máte vo vašom panelákovom byte malú kúpeľňu, riešite jej rekonštrukciu a neviete si rady s využitím priestoru? Ak áno, rozhodne nie je od veci prečítať si zaujímavé tipy, ktoré vám pomôžu ušetriť toľko potrebné miesto. Alternatív je vcelku veľa, pričom sa aj u minimálna miestnosti možno dostať k veľmi zaujímavému a praktickému riešeniu. Tiež malá kúpeľňa sa môže stať miestom, kam sa budete veľmi radi vracať a pravidelnú hygienu si užívať. My pre vás máme v nasledujúcich riadkoch celkom 4 tipy, ktoré vám s efektívnym zariaďovaním kúpeľne pomôžu.

Trendy kúpeľne pre rok 2017: prírodný ráz aj atmosféra exotických spa

Pri rekonštrukcii aj drobných premenách kúpeľne sa môžete inšpirovať tohtoročnými trendmi. Pre rok 2017 sú v móde prírodné materiály, čisté línie i živé rastliny. Vďaka nim pocítite v kúpeľni útulnú a relaxačnú atmosféru. Hitom zostáva aj praktická stránka vybavenie a súlad s ekologickými nárokmi.