InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Kuchynské doplnky články

Trúfnete si na domácej kompostovanie? Nie je to tak ťažké ...

Možno už nejakú dobu na svojej záhradke pestujete ovocie a zeleninu, ale napríklad ešte len sa záhradníčením začínate. A premýšľali ste už o tom, že by ste sa pustili do domáceho kompostovania? Keď dodržíte niekoľko základných pravidiel, nie je to ťažké, je to praktické a odmenou vám bude kvalitný úroda.

Tipy na ukladanie vecí v kuchyni

V kuchyni použijeme veľkú veľa vecí. Na každú činnosť existujú moderné vychytávky, takže milovníci varenie môžu stále prikupovať. Potom tu máme sady tanierov, hrncov, príborov, pohárov ... tie sa nájdu v každej kuchyni. A to rozhodne nie je všetko. Kam s tým?

Ako pripraviť tie najlahodnejšie palacinky s domácou zmrzlinou? Skúste panvica na palacinky SmartCLICK a zmrzlinovač DELLA CASA!

Keď sa v nedeľu ráno rozvonia kuchyne a potom aj celý byt nezameniteľnou vôňou práve pripravovaných palaciniek, len málokto vydrží ležať v posteli. Netrpezliví stravníci vyzerajú pri sporáku s jasnou otázkou - Kedy už to bude? Ten istý dotaz si ale často pokladá aj ten, kto palacinky smaží. Často sa totiž stáva, že sa netrpezlivo očakávané lahôdky na panvici prichytávajú, pri otáčaní sa trhajú alebo sa pripaľujú. Ako z tejto šlamastiky von? Celkom jednoducho! Okrem perfektného receptu potrebujete aj dokonalého pomocníka. A tým je panvica na palacinky.

Kompostujte priamo vo vašej kuchyni

Kompostovať môžete aj v byte. Ako na to? S malými domácimi kompostéry to je hračka. Dajú sa kúpiť aj vyrobiť.