InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Obývacie steny články

Moderným obývacím stenám vládnu horizontálne línie a jednoduchý dizajn

Obývacia izba je miestom, v ktorom odpočívame a stretávame sa so svojimi príbuznými a priateľmi. Na to by sme okrem iného mali myslieť aj pri výbere obývacie steny.

4 tipy, ako si poradiť so zariadením malého obývacej izby

Čím máme menší byt, tým viac kreativity a dôvtipu musíme preukázať pri výbere nábytku. Skĺbiť potrebný nábytok, mať dostatok úložného priestoru a zároveň dosiahnuť príjemného dizajnu nie je nič jednoduché. A tak sa vám môže hodiť každý tip, ktorý vám pomôže túto úlohu uľahčiť, pustite sa teda do čítania a pripravte sa na ľahšie zariaďovaní obývacej izby menších rozmerov.

Prebuďte svoju obývačku

Obývacia izba je stredom všetkého diania. Relaxujeme v ňom, hráme sa s deťmi, možno cvičíme, schádzame sa s priateľmi. Pretože ide o multifunkčný priestor, je nutné tomu podriadiť aj jeho vybavenie. Ako ale napchať do obývačky všetko, čo je potrebné, a pritom neprichádzať o drahocenné miesto? Vytvorte si stredobod izby - priestranný gauč alebo inteligentne zostavenú obývaciu stenu a podľa toho pokračujte s ostatným nábytkom. Uľahčíte si prácu a vytvoríte si ideálne miesto ku všetkým aktivitám, ktoré sa dajú v obývacej izbe podnikať. Obývacia stena vám pomôže usporiadať priestor.