InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Záhradné altány, pergoly a skleníky články

Leto je tu ... Pripravte svoju terasu na príjemné posedenie!

Letné slnko láka na posedenie na záhrade - ide o vítané útočisko, ktoré tento rok zrejme budeme využívať ešte viac ako iné roky. Preto stojí za to si ho čo najviac zútulniť a po zime venovať terase starostlivosť. Odmena v podobe grilovanie či kávy na čerstvom vzduchu s výhľadom do zelene sa určite stane obľúbenou časťou dňa ...

Záhradný architekt rozhodne nie je zbytočnou investíciou

Plánovanie záhrady mnohokrát podceňujeme. Obvykle netušíme, že kvalitne založená záhrada je základ pre to, aby nás bavila, bola podľa možností bezúdržbovou, a tiež aby nás nestála zbytočne veľa. Keď vám teraz poviem, že ideálne je, aby ju naplánoval záhradný architekt, možno si poklepete na čelo a poviete, že ten je na tom celom predsa to najdrahšie. Lenže ono to je trochu inak.

Záhradné pergoly a altány nielen pre letnú relaxáciu

Posedenie pod pergolou nie je príjemné len v lete, pohodový čas pod prístreškom budete zažívať od jari do jesene. Či už prší alebo páli slniečko, záhradné altány a pergola vám poskytne ideálne prostredie na čerstvom vzduchu.

Chcete si vypestovať vlastnú zeleninu čo najskôr? Vieme, ako na to.

Vypestovať si vlastnú zeleninu sa stáva znovu objaveným trendom. S blížiacim sa jarou sa mnohí z nás nedočkavo rozhliada po svojej záhrade a premýšľa o rôznych vylepšeniach. Ak aj vy patríte medzi majiteľov úžitkovej záhrady a uvažujete o zaobstaraní pareniska, skleníka či fóliovníku, môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky.

Altány do záhrady jednoducho patrí

Máte pocit, že vašej záhrade stále niečo chýba? Kryté miesto, odkiaľ by ste mohli počas roka pozorovať stále meniace sa záhradu? Potom nastal správny čas zamyslieť sa nad stavbou záhradného altánku.