InHaus články

Téma

Bytový design Interiér Zahrada zdravé bývanie Remeslá a služby Technológie Stavebníctvo Reality Projekty

kategórie

Barové stoličky Malé kuchynské spotrebiče Skrinky do kúpeľne, nábytok Toaletné stolíky Obývacie steny Hojdacie stoličky a kreslá Vinotéky, regály a stojany na víno Domáci bar, kuchynský bar Zimná záhrada Ohnisko Oplotenie a kamenné múry (gabióny) Záhradné sedacie súpravy Záhradné hojdačky a siete Študentský nábytok Postieľky a postele Ventilátory Dekoračné vankúše Rámčeky na fotky Veľkonočné dekorácie Kovanie - kľučky, guľa Dvere Vane Komody Krby a kachle Chaty a chalúpky Strechy Záhradné kvetináče a hrantíky Detské ložkoviny Pracovné stoly Kvetináče Záclony a závesy Rolety Náradie na spracovanie potravín Dózy a nádoby na potraviny Kuchynské doplnky Kúpeľňové príslušenstvo Bazény a wellness Grily - príslušenstvo Záhradné grily Záhradné altány, pergoly a skleníky Záhradné jazierka Detské koberce Kancelárske stoličky a kreslá Skrine a skriňové systémy Stojacie lampy Nástenné dekorácie Komerčné stavby Kuchynské drezy Kuchynské batérie Sprchové kúty a zásteny Stolové lampy Ostatné dekorácie Žalúzie a markízy Bytové domy Stavba Veľké kuchynské spotrebiče Jedálenská stolička Detský nábytok Šatňové skrine Pomôcky na upratovanie Strešné okná Podlahy Matrac Odkladacie stolíky Domáca elektronika Pomôcky na záhradníčenie a zavlažovanie Pracovňa, domácu kanceláriu Závesné svietidlá Komerčné objekty Kuchynské ostrovčeky Záhradné náradie Kuchynský riad Kuchynské linky Jedálenské stoly a sety Vianočné osvetlenie Konferenčné stolíky Koberce Šatne, skrine a skladovanie Okná Postele Posteľná bielizeň Záhradné sedenie Pohovky, gauče Detské a študentské izby Osvetlenie Terasa Záhradný nábytok Sedacie súpravy Vianočné dekorácie Podlahy, okná a dvere Kúpeľne Dekorácie Vykurovanie, klimatizácia, ventilácia, rekuperácia Jedáleň Spálne Dom a okolie domu Záhrada Kuchyňa Obývacie izby

Študentský nábytok články

V detskej izbe oddeľte pracovné a hracie zónu alebo ako zariadiť detskú izbu

S detskou izbou pre novorodencov si zrejme hlavu lámať nebudete, pretože bábätko k spokojnému životu potrebuje pohodlnú postieľku, prebaľovací pult a nejakú hraciu deku. Ak však dieťa prichádza do veku predškoláka, začnete premýšľať nad novým vybavením. Ešte než sa pustíte do nakupovania nábytku, mali by ste si ujasniť, ako celú miestnosť rozdelíte. Bytoví architekti totiž odporúčajú vymedziť pracovné, odpočinkovú a hracie zónu.

Spoločné zdieľanie izby súrodenca stmeľuje. Vybavenie ale musí zodpovedať ich potrebám

Viac ako polovica detí do 18 rokov vyrastá so súrodencom v jednej miestnosti. Vyplýva to zo zistení americkej spoločnosti Apartment Therapy. Spoločné bývanie súrodencov je tak z veľkej miery nevyhnutným riešením, často ale rodičia zariaďujú spoločné izby deťom, aj keď to nie je nevyhnutné. Zdieľanie izbičky totiž môže mať pre súrodencov rad výhod. Premyslieť však musíte nákup nábytku aj rozdelenie izby do jednotlivých zón.

Dobré svetlo do detskej izby aj školy

Tento rok podľa odhadov MŠMT ČR nastúpilo do prvých tried cez 150 tisíc prváčikov. Novú skúsenosť v podobe pravidelnej dochádzky do materskej školy zažívajú tiež tisícky detí v predškolskom veku. Mnoho rodičov si tak láme hlavu, ako upraviť detskú izbu, aby vyhovoval ich ratolestiam nielen pri hre, ale aj pri kreslení, čítanie alebo písanie domácich úloh. Veľkú pozornosť by mali venovať najmä voľbe osvetlenia, jeho kvalita významne ovplyvňuje detský zrak.